Specjalne zniżki dla studentów w Operze

2013.10.16 00:00
Opera i Filharmonia Podlaska rozpoczęła akcję "Studencka jesień". Studenci mogą liczyć na specjalne zniżki przy zakupie biletów na musicale "Upiór w operze" i "Korczak" oraz operę "Straszny dwór". Promocja dotyczy przedstawień wystawianych w październiku i w listopadzie.
Specjalne zniżki dla studentów w Operze
Fot: Anna Dycha

Studenci mogą liczyć na 30% rabatu od ceny ulgowej biletów. Osoba kupująca bilet musi posiadać przy sobie ważną legitymację studencką oraz później okazać ją przy wejściu na przedstawienie. Na każdy spektakl jest przewidziana pula 50 takich promocyjnych biletów.

"Straszny dwór" - opera, która inaugurowała działalność Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku - powraca na deski sceniczne przy ulicy Odeskiej 3, 9 i 10 listopada. Przy realizacji tego spektaklu najwięcej pracy miały osoby przygotowujące kostiumy i rekwizyty. Do tej produkcji potrzebnych było 300 rekwizytów.

Natomiast musical "Korczak" będzie można obejrzeć 16 i 17 listopada. Warto dodać, że "Korczak" Ch. Williamsa otrzymał prestiżowy tytuł Spektaklu Muzycznego Roku i Teatralną Nagrodę Muzyczną im. Jana Kiepury. Reżyser musicalu Roberto Skolmowski mówi o Holocauście w sposób niecodzienny, tworząc przypowieść o potędze życia, sile wiary i wielkości człowieka.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1452 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39