Specjalny pokaz dla nauczycieli. "Królowa Hiszpanii" w Forum [WIDEO]

2017.06.19 12:11
Pokaz filmu "Królowa Hiszpanii" będzie promował projekt Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej. Odbędzie się on w środę (21.06) w kinie Forum.
Specjalny pokaz dla nauczycieli. "Królowa Hiszpanii" w Forum [WIDEO]
Fot: materiały dystrybutora

Gwiazda filmowa (Penélope Cruz) wraca po latach do Europy, by zagrać w wielkiej produkcji "Królowa Hiszpanii". Znane nazwiska, najlepsi fachowcy, bajeczne plany zdjęciowe i setki statystów - na pierwszy rzut oka wszystko wygląda idealnie. Do momentu, gdy statyści zaczynają wymykać się spod kontroli, fachowcy romansować, reżyser zamiast krzyczeć "akcja!" zasypia, a mający zastąpić go członek ekipy filmowej zostaje aresztowany. Reszta filmowców - zbieranina barwnych i przezabawnych osobowości – rusza mu na ratunek i obmyśla genialny plan ucieczki.Spotkanie wraz z prelekcją oraz prezentacją, a także poczęstunkiem przeznaczone jest dla nauczycieli. Rozpocznie się o godz. 15.00 w kinie Forum. Wstęp jest bezpłatny. Konieczne jest potwierdzenie przybycia poprzez wysłanie e-maila.

Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej to odbywające się przez cały rok szkolny projekcje kinowe dla uczniów, realizowane w ramach cykli tematycznych, dostosowanych do wszystkich etapów edukacyjnych. Każdy pokaz poprzedza prelekcja multimedialna wprowadzająca uczestników w tematy podejmowane w danym filmie. Cały program NHEF jest zgodny z podstawą programową i rekomendowany przez MEN.

Szczegóły: "Królowa Hiszpanii" - pokaz filmowy dla nauczycieli

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1787 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39