Jaga straciła 9 goli i przegrała. Fatalna passa białostoczan wciąż trwa
2024.02.29 16:20
W 23. kolejce Fogo Futsal Ekstraklasy białostocka Jagiellonia zmierzyła się na wyjeździe z Piastem Gliwice. Mimo dobrej gry do przerwy Żółto-Czerwoni przegrali delegacyjny mecz 3:9.
Tor Białystok zachęca mnóstwem atrakcji. Marzec będzie intensywny
2024.02.29 11:53
Dzień Kobiet w klimacie motoryzacyjnym, trening jazd z pomiarem czasu, dwa wydarzenia driftowe, inauguracja sezonu jazd gokartowych i dzień otwarty - takie imprezy planowane są w marcu na Torze Białystok. Przełom zimy i wiosny zapowiada się więc bardzo atrakcyjnie.
Siemieniec po meczu w PP: Pokazaliśmy charakter i wygraliśmy dzięki cechom wolicjonalnym
2024.02.29 09:44
Jagiellonia Białystok w ćwierćfinale Fortuna Pucharu Polski zaserwowała swym kibicom prawdziwy horror. Do 80. minuty Żółto-Czerwoni przegrywali bowiem na własnym terenie z Koroną 0:1, ale ostatecznie to Duma Podlasia cieszyła się z awansu. Po decydującym golu w 122. minucie spotkania nawet trener Adrian Siemieniec zaprezentował radość, której do tej pory w jego wykonaniu jeszcze nie widzieliśmy.
Jagiellonia w półfinale Pucharu Polski! Zadecydował gol w ostatnich sekundach dogrywki!
2024.02.28 20:24
Duma Podlasia zameldowała się w 1/2 finału Fortuna Pucharu Polski. Żółto-Czerwoni awans wywalczyli w trudach, bo do pokonania Korony Kielce potrzebowali dogrywki. Gol na wagę zwycięstwa padł dopiero w 122. minucie spotkania.
Niebawem kolejna bokserska gala. Kto na niej zawalczy?
2024.02.28 10:59
Przed kilkoma dniami w stolicy Podlasia odbyła się gala Knockout Boxing Night 33, a już na początku kwietnia białostoczanie będą mogli udać się na kolejne bokserskie święto. Zbliża się bowiem termin imprezy zatytułowanej Białystok Boxing Night.
Murawa na stadionie miejskim zostanie wymieniona. Niestety tylko część i nie tak szybko
2024.02.27 14:17
Kartoflisko oraz hybryda, czyli pół-trawa, pół-dziura. M.in. takie określenia padają w ostatnim czasie na murawę, na której swoje domowe mecze rozgrywa Jagiellonia. Dobra wiadomość jest taka, że trawa na najbardziej wyeksploatowanym fragmencie boiska będzie wymieniona. Zła? Na wspomniany zabieg musimy jeszcze poczekać.
Jagiellonia staje do walki o półfinał Fortuna Pucharu Polski. Rywal jest "niewygodny"
2024.02.27 12:24
W środę (28.02) Jagiellonia Białystok po raz trzeci z rzędu zagra przed własną publicznością. Tym razem będzie to mecz w ramach Fortuna Pucharu Polski przeciwko Koronie Kielce.
Podlaskie morsy znowu w akcji! Za nimi dwie duże imprezy [FOTO]
2024.02.26 15:46
Członkowie Podlaskiego Klubu Morsów wzięli udział w zlocie morsów w Grajewie. Kolejny dzień spędzili na plaży w Wasilkowie. Była zimna kąpiel, zabawy, sauna oraz dużo emocji i uśmiechu.
Żubry znów to zrobiły! Jest 22. zwycięstwo w tym sezonie
2024.02.26 12:11
Białostockie Żubry w 26. kolejce koszykarskiej II ligi (gr. B) nie zawiodły. Rogaty zespół ze stolicy Podlasia wygrał w delegacji z Kolejarzem Basket Radom, dzięki czemu na koncie drużyny prowadzonej przez Krzysztofa Kalinowskiego są już 22. triumfy.
Ślepsk nadal w dołku
2024.02.26 10:25
Suwalski Ślepsk wciąż zawodzi. W 23. kolejce siatkarskiej PlusLigi Biało-Niebiescy doznali 16. już porażki w tym sezonie. Podopieczni Dominika Kwapisiewicza przegrali w Gdańsku z miejscowym Treflem 1:3.
To była totalna dominacja. Białostocki zespół otrzymał solidną lekcję siatkówki
2024.02.25 16:56
Nie udało się siatkarzom REA BAS-u sprawić niespodzianki. Białostoczanie przegrali domową rywalizację z MKS-em Będzin 0:3.
Jagiellonia gra na kartoflisku? "Na pewno jakość boiska nam w tej chwili nie pomaga"
2024.02.25 10:55
Jagiellonia Białystok w starciu z Ruchem Chorzów wyszarpała remis w ostatniej minucie spotkania, ale nie jest to powód do dumy, gdyż Żółto-Czerwoni chcieli domowy pojedynek z przedostatnim zespołem w tabeli wygrać. Niestety drużynie gospodarzy przytrafił się w sobotę (24.02) bardzo słaby występ, a dodatkowo w dobrej grze nie pomagała murawa.
Bokserska gala w Białymstoku. Zwycięstwo Włodarczyka i remis Szeremety
2024.02.25 09:17
W sobotę (24.02), w Operze i Filharmonii Podlaskiej, odbyła się gala boksu zawodowego Knockout Boxing Night 33. W najważniejszej walce wieczoru Kamil Szeremeta zmierzył się z pochodzącym z Ekwadoru Abelem Miną. Niestety białostoczaninowi nie udało się odnieść zwycięstwa i tym samym zdobyć tytułu Międzynarodowego Mistrza Polski. Starcie zakończyło się bowiem remisem.
Jaga zawiodła. Jest niespodzianka, a pachniało sensacją
2024.02.24 17:22
Piłkarze Jagiellonii mieli po porażce z Lechem Poznań szybko wrócić na zwycięskie tory, a tymczasem Żółto-Czerwoni w starciu z przedostatnim w stawce Ruchem Chorzów zaprezentowali się zdecydowanie poniżej oczekiwań. Dumę Podlasia przed porażką uchronił Jesus Imaz, który zdobył gola w ostatniej minucie doliczonego czasu gry.
Jagiellonia kontra Ruch. Ten mecz Żółto-Czerwoni muszą wygrać
2024.02.23 12:32
W 22. kolejce PKO BP Ekstraklasy lider tabeli, czyli Jagiellonia Białystok, zagra przy Słonecznej z przedostatnim w stawce Ruchem Chorzów. Jeżeli Duma Podlasia faktycznie chce sprawić niespodziankę i sięgnąć po mistrzowski tytuł, to takie mecze, jak ten sobotni (24.02), białostoczanie muszą wygrywać.
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I i II liga
2024.02.23 10:21
Przed nami kolejny piłkarski weekend. Najciekawsze spotkanie rozegrane zostanie w Poznaniu, gdzie 3. w tabeli Lech, który ostatnio pokonał białostocką Jagiellonię, zmierzy się na swoim terenie z 2. w stawce Śląskiem Wrocław. Jeżeli chodzi o Dumę Podlasia, to ta zagra przy Słonecznej z przedostatnim Ruchem Chorzów.
Siatkarze REA BAS-u sprawcami niespodzianki
2024.02.22 17:29
W 24. kolejce siatkarskiej Tauron 1. Ligi REA BAS Białystok zmierzył się na wyjeździe ze znajdującym się na podium BBTS-em Bielsko-Biała. Po niezwykle ciekawym starciu podlaski zespół pokonał wyżej notowanego rywala 3:2.
Bokserska gala w Operze. Zawalczą m.in. Kamil Szeremeta i Krzysztof "Diablo" Włodarczyk
2024.02.21 13:15
W najbliższą sobotę (24.02), w Operze i Filharmonii Podlaskiej, zorganizowana zostanie gala boksu zawodowego Knockout Boxing Night 33. W walce wieczoru ujrzymy w akcji Kamila Szeremetę, który skrzyżuje rękawice z pochodzącym z Ekwadoru Abelem Miną.
Zmarł były kapitan Jagiellonii Białystok
2024.02.21 11:52
Nie żyje Jerzy Łapicz. O śmierci byłego zawodnika i kapitana Jagiellonii poinformował białostocki klub za pomocą swych mediów społecznościowych.
Czy białostocki zespół uniknie spadku? Kolejny krok w dobrą stronę właśnie został wykonany
2024.02.20 12:47
BAF Bonito Białystok zgarnęło ważne trzy punkty, dzięki czemu podlaski zespół zrównał się liczbą oczek z 10. w stawce KKF-em Automobile Torino Konin. Po zwycięstwo w 15. kolejce I ligi futsalu sięgnęli również zawodnicy Futbalo.