Sportowe auta przejadą drogami Podlasia. Zawitają również do Białegostoku

2017.10.25 08:32
Dream Trip Podlasie – tak nazywa się impreza, która już w listopadzie zorganizowana zostanie na terenie województwa podlaskiego. Z tej okazji będzie można ujrzeć wyjątkowe cuda motoryzacji.
Sportowe auta przejadą drogami Podlasia. Zawitają również do Białegostoku
Fot: pixabay.com

Posiadają zjawiskowe sportowe samochody i jeżdżą do najdalszych zakątków Europy. Zwiedzają to, co na Starym Kontynencie najpiękniejsze, a do tego celebrują swoją pasję, którą jest motoryzacja. Niecodzienne wypady tworzą pod szyldem Dream Trip Events.

Mowa tu o grupie miłośników szybkich aut i urokliwych krajobrazów, którzy w dniach 9-12 listopada zakończą sezon imprezą zatytułowaną Dream Trip Podlasie. Po eskapadach nad Morze Adriatyckie czy do słonecznych Włoch teraz przyjdzie czas na zwiedzenie północno-wschodniej Polski. A że rejony te mają do zaoferowania wiele atrakcji, chyba nikt nie ma wątpliwości.

Kilkanaście sportowych pojazdów, wśród których znajdzie się np. McLaren 12C, podczas czterodniowej podróży liczącej 700 km przejedzie m.in. przez Tykocin, Augustów, Suwałki, mosty w Stańczykach, Białowieżę, wieś polskich Tatarów – Kruszyniany, Supraśl czy też Białystok. Wypad do stolicy Podlasia zaplanowany jest na trzeci dzień wydarzenia.

Warto więc we wspomnianym terminie przyglądać się podlaskim drogom, bo kolumna motoryzacyjnych perełek z potężną liczbą koni mechanicznych pod maską nie jest czymś, co możliwe jest do ujrzenia na co dzień. Jeżeli jednak komuś przyglądanie się z boku nie wystarcza, może dołączyć do podróżujących. Należy jednak posiadać auto, które spełni wymogi organizatorów.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl
1285 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39