Sportowy rozkład jazdy. Piknik rodzinny, Hero Run, a może spotkanie z Jagiellończykami?

2016.08.26 07:47
W najbliższy weekend (26-28.08) w Białymstoku i okolicach odbędzie się kilka interesujących wydarzeń, na które warto się wybrać. Poniżej sportowy rozkład jazdy.
Sportowy rozkład jazdy. Piknik rodzinny, Hero Run, a może spotkanie z Jagiellończykami?
Fot: commons.wikimedia.org

Rodzinny piknik w centrum miasta. Czeka nas dużo atrakcji i nagród

W piątek (26.08) na Rynku Kościuszki odbędzie się druga edycja Pikniku Rodzinnego z tenisem stołowym. Wydarzenie jest organizowane w celu propagowania aktywności ruchowej wśród mieszkańców Białegostoku oraz popularyzacji tenisa stołowego.

Dużo atrakcji i nagród. Na Rynku Kościuszki odbędzie się Piknik rodzinny

W Lublinie z Górnikiem Łęczna

W sobotę (27.08) o godz. 18.00 z Górnikiem Łęczna w Lublinie o ligowe punkty powalczy Jagiellonia Białystok. Po dwóch porażkach Żółto-Czerwoni chcą jak najszybciej powrócić na zwycięską ścieżkę.

Lotto Ekstraklasa. Po dwóch porażkach czas na zwycięstwo. W sobotę Jaga gra z Górnikiem

To nie przelewki. W sobotę Hero Run - pierwszy na Podlasiu ekstremalny bieg z przeszkodami

27 sierpnia w oddalonych 12 km od Białegostoku Ogrodniczkach odbędzie się Hero Run - pierwszy na Podlasiu ekstremalny bieg z przeszkodami, którego uczestnicy w atmosferze dobrej zabawy zostaną poddani różnym próbom sprawnościowym weryfikującym ich skoczność, siłę i hart ducha. Na około 7-kilometrowej trasie zostanie ustawionych co najmniej 30 przeszkód - naturalnych, jak błoto, podmokłe tereny, grzęzawiska, stawy, krzaki oraz sztucznych w postaci ścian różnej wysokości, pajęczyn linowych, zasieków, okopów wojskowych, trawersów. Pokonanie części przeszkód będzie wymagało współpracy z innymi uczestnikami.

Pierwszy taki bieg na Podlasiu. W Ogrodniczkach odbędzie się ekstremalny Hero Run

Piłkarski powrót do szkoły. W Galerii Zielone Wzgórze spotkanie z piłkarzami Jagiellonii

W ostatnią sobotę wakacji w Galerii Zielone Wzgórze w Białymstoku odbędzie się impreza z udziałem zawodników Jagiellonii Białystok pod hasłem "Piłkarski powrót do szkoły". W godz. 13.00-18.00 na klientów Galerii czekać będą piłkarskie atrakcje oraz upominki z autografami (m.in. piłki, koszulki i inne gadżety). W programie m.in. spotkanie z zawodnikami Jagiellonii Białystok, konkursy z nagrodami od Jagiellonii, piłki z autografami piłkarzy oraz piłkarska strefa plastyczna dla najmłodszych.

Więcej:Piłkarski powrót do szkoły - Galeria Zielone Wzgórze


Turniej szachowy dla najmłodszych

W sobotę oraz niedzielę w ZSI nr 1 Białystok zostanie rozegrany dziesiąty Turniej Szachowy Mini-ELO "Białystok 2016". Zgłoszenia do zawodów przyjmowane są również w dniu jego rozpoczęcia od godz. 9.00. Rundy I-IV zostaną rozegrane o godz. 10.00. Organizatorem turnieju jest MUKS Stoczek 45 Białystok.

Błażej Okuła
blazej.o@bialystokonline.pl

1120 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39