Spotkanie z planszówkami. Nowości od wydawnictwa Rebel

2019.12.15 08:05
Czas na kolejne spotkanie z grami planszowymi, karcianymi i kościanymi w Białymstoku. Odbędzie się ono w poniedziałek (16.12).
Spotkanie z planszówkami. Nowości od wydawnictwa Rebel
Fot: Fundacja Grający Białystok Johnny'ego

Gra - pomysł na prezent

- W tym tygodniu serwujemy Wam świeżuteńkie nowości od wspierającego nas wydawnictwa Rebel.pl. To idealna szansa, żeby sprawdzić, jak podobają Wam się te gry i czy przypadkiem nie są idealnym pomysłem na gwiazdkowe prezenty - zaprasza Jan Wyspiański, jeden z organizatorów spotkania.

Będzie można zagrać w gry z serii Pandemic: Szybka Reakcja, Solenia oraz Ostatni Bastion. Spotkanie poprowadzą Jan Wyspiański i Mateusz Sochoń.

Poza tym można będzie wziąć udział w rozgrywkach w ponad 110 innych grach, które są w zbiorach organizatorów cyklu.

Początek spotkania o godz. 18.00 w Games United.

Dobra zabawa z planszówkami

Planszówki Johnny'ego i Mateusza to inicjatywa, gdzie całkowicie za darmo można skorzystać z kolekcji gier planszowych oraz z porady w kwestii wyboru tytułu do rozgrywki. Ekipa organizatorów zawsze pomoże znaleźć odpowiednią grę dla siebie oraz wyjaśni zasady. Można podzielić się z innymi ciekawymi tytułami gier. Warto też zabrać ze sobą współgraczy.

Co tydzień, poza setką gier z kolekcji, jest prezentowany jeden tytuł główny - ciekawa lub trudniej dostępna gra z prywatnych zbiorów, specjalnie do przetestowania.

Granie w planszówki jest całkiem darmowe, ale chyba nikomu nie trzeba wyjaśniać, że siedzenie w lokalu wymaga korzystania z jego baru. Na uczestników imprezy czeka Planszówkowa Loteria. Zasady? Za każde wydane przy barze 8 zł otrzymuje się kuponik, który podpisany bierze udział w losowaniu nagród rzeczowych. Do wygrania są gry planszowe, gadżety gamingowe i napoje w barze.

Portal BiałystokOnline jest patronem medialnym planszówkowego cyklu.

Zobacz też: Nowości od REBELa na Planszówkach Johnny'ego i Mateusza

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1497 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39