POLECAMY
Policjanci ustalili, że 30-letnia kobieta za pośrednictwem internetu sprzedawała podrabianą odzież i obuwia. Teraz poniesie konsekwencje.
Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Łomży dowiedzieli się, iż 30-letnia mieszkanka gm. Śniadowo, korzystając z jednego z portali społecznościowych, sprzedawała podrabianą odzież i obuwie rozpoznawalnych marek. Podjęli działania, które zapobiegły utracie dobrego wizerunku znanych na rynku producentów, konsumentów zaś uchroniono dzięki temu przed zakupem nielegalnego towaru. Kobiecie podejrzewanej o bezprawne używanie znaku towarowego grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.
Monika Zysk
monika.zysk@bialystokonline.pl
Sport 10:00
Aktualności 07:40
Aktualności 2026.06.27 15:23
Nauka 2026.06.27 10:00
Sport 2026.06.27 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji