Stadion zamieni się w raj dla dzieci

2019.05.29 10:43
Zbliża się Dzień Dziecka. Z tej okazji w Białymstoku odbędzie wiele wydarzeń skierowanych właśnie do najmłodszych mieszkańców. Jedno z nich zorganizowane zostanie na stadionie miejskim przy ul. Słonecznej.
Stadion zamieni się w raj dla dzieci
Fot: Stadion miejski w Białymstoku

Odbywający się na największym sportowym obiekcie w województwie podlaskim Dzień Dziecka co roku gromadzi na stadionie i w jego okolicach mnóstwo mieszkańców. Część z nich - maluchy - przybywa na arenę, gdzie swoje mecze rozgrywa Jagiellonia, by skorzystać z mnóstwa atrakcji, które na co dzień nie są dostępne, zaś inni - dorośli - zjawiają się przy Słonecznej, by sprawić swym pociechom tak potrzebną do odpowiedniego rozwoju radość.

A dobrego humoru, uśmiechu i szczęścia w trakcie imprezy zatytułowanej Dzień Dziecka na Stadionie Miejskim nie brakuje, bo po prostu brakować nie może. Niespodzianek, pokazów i gier jest bowiem tyle, że skorzystanie z nich wszystkich niemal graniczy z cudem.

A co dokładnie czeka na maluchy w trakcie wydarzenia? Ano m.in. podwórko cyrkowe, malowanie twarzy, piłkarzyki czy piłkarska arena. Będzie można obejrzeć też pokazy taneczne, zagrać w bilard nożny czy skorzystać z kursu samoobrony prowadzonego przez MMA Club Białystok. Pojawi się również dmuchane miasteczko z ogromną zjeżdżalnią i plac zabaw dla najmłodszych milusińskich oraz występ iluzjonisty. Nie zabraknie też łuczniczych bitew czy pojedynków laserowych. Ćwiczenia piłkarskie poprowadzą trenerzy z białostockich akademii, zaś zawodnicy Lowlanders udzielą lekcji z zasad gry w futbol amerykański. Uczestnicy eventu będą też mogli śledzić zmagania młodych piłkarzy w ramach międzynarodowego turnieju Enea Jaga Cup.

Impreza przeprowadzona zostanie w sobotę (1.06). Potrwa od godz. 10.00 do godz. 17.00. Wstęp i wszystkie atrakcje są bezpłatne.

Patronem medialnym wydarzenia jest BiałystokOnline.

Więcej informacji: Dzień Dziecka na Stadionie Miejskim

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

681 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39