Stand-up Polska znowu rusza w trasę! Najlepsi komicy w Białymstoku

2016.10.24 15:25
Michał Kempa, Antoni Syrek-Dąbrowski, Sebastian Rejent, Cezary Jurkiewicz, Maciek Adamczyk i Wojtek Fiedorczuk - to tylko kilku komików, którzy będą bawić białostocką publikę. Stand-up Polska zawita 25 października do klubu Gwint.
Stand-up Polska znowu rusza w trasę! Najlepsi komicy w Białymstoku
Fot: Fanpage Stand-up Polska

Kto był na jednej z poprzednich tras Stand-up Polska, wie, że występy komików są połączeniem absurdu, abstrakcji, szaleństwa i lekkich narkotyków. Nie ma drugiej tak zróżnicowanej grupy. Jedyne, co mają wspólnego, to płeć, kolor skóry i poczucie humoru. Tym razem będzie jeszcze lepiej niż poprzednio. Mają nowe, lepsze teksty, wśród waszych ulubieńców pojawią się nowi komicy, odwiedzą więcej miast. Dwie albo dwie i pół godziny dobrej zabawy gwarantowane! I to w najlepszym możliwym momencie roku, w październiku, gdy dzień staje się ewidentnie krótszy, chłodniejszy, nasze organizmy zaczynają odczuwać jesienną chandrę.

Wystąpią: Michał Kempa, Antoni Syrek-Dąbrowski, Sebastian Rejent, Cezary Jurkiewicz, Maciek Adamczyk, Wojtek Fiedorczuk, Karol Kopiec, Bartosz Zalewski, Jasiek Borkowski i Piotrek Szumowski.

Impreza 25 października w klubie Gwint. Potrwa w godz. 20.00-23.00.

Więcej: Stand-up Polska - Wielka Trasa: Białystok

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1372 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39