POLECAMY
Stan czystości jednego ze stawów w białostockim parku Planty - tego przy znanych "Praczkach" - budzi poważne zastrzeżenia. Magistrat zadeklarował jego oczyszczenie.
- Zbiornik zostanie oczyszczony, już spuszczana jest część wody. Następnie z dna zbiornika usunięty zostanie nadmiar mułu, a rośliny będą przerzedzone i rozsadzone - poinformowała Urszula Sienkiewicz-Nogal, rzecznik prasowy prezydenta miasta. Prace nad oczyszczeniem stawu przy rzeźbie "Praczki" na białostockich Plantach już rozpoczął Departament Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej Urzędu Miejskiego.
E.S.
24@bialystokonline.pl
Aktualności 11:00
Aktualności 10:46
Aktualności 10:37
Sport 10:00
Aktualności 10:00
Nauka 09:38
Kultura i Rozrywka 09:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji