POLECAMY
Po projekcjach filmu "Kibol" w kilku podlaskich miejscowościach czas na Białystok. Stowarzyszenie Kibiców Jagiellonii Białystok "Dzieci Białegostoku" wspólnie z Białostockim Klubem Gazety Polskiej organizuje projekcję filmu w najbliższy piątek 23.09.2011 r. o godzinie 18:00 w Kinie Ton.
Film skierowany jest zarówno do bohaterów - kibiców, ale także do ludzi, którzy mają fałszywy obraz fanów piłki nożnej w naszym kraju. Po projekcji będzie możliwość zadania pytań i podzielenia się własnymi odczuciami związanymi z filmem "Kibol" i spostrzeżeniami dotyczącymi aktualnej sytuacji kibiców w Polsce.
C.M.
24@bialystokonline.pl
Aktualności 14:30
Turystyka 14:00
Biznes 13:42
Zdrowie 13:39
Sport 13:30
Kryminalne 12:30
Nauka 11:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji