Studenci farmacji dowiedzą się, jaka jest recepta na sukces w tym zawodzie. Wstęp wolny

2016.12.02 10:18
To coś dla studentów farmacji, którzy już interesują się swoją ścieżką zawodową. Będą oni mogli wziąć udział w "Recepcie na sukces w farmacji" na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku.
Studenci farmacji dowiedzą się, jaka jest recepta na sukces w tym zawodzie. Wstęp wolny
Fot: Monika Zysk

Każdy chciałby poznać receptę na sukces. Już niedługo mogą to zrobić studenci jednego z popularnych medycznych kierunków. Rusza 3. edycja "Recepty na sukces w farmacji". Pierwszym przystankiem będzie Uniwersytet Medyczny w Białymstoku.

Organizatorzy zapewniają, że w czasie tegorocznych spotkań studenci będą mieli okazję do zajrzenia w głąb siebie i odkrycia drzemiącego w nich potencjału. Dowiedzą się też, jak przenieść swoje zasoby na płaszczyznę zawodową i przekuć je w sukces. Ma to pomóc studentom, aby w przyszłości stali się cennymi pracownikami, spełnionymi zawodowo, pełnymi pasji i zapału do działania.

Co czeka zainteresowanych? Z pomocą coacha Anny Jurewicz studenci uświadomią sobie swoje oczekiwania i predyspozycje zawodowe. Zastanowią się nad tym, jakie są ich mocne strony i stworzą obraz idealnego miejsca zatrudnienia. Organizatorzy wydarzenia mają też sposób na brak motywacji. Podczas spotkania będzie możliwość wzięcia udziału w power speechu Olgi Kozierowskiej, mentorki i trenerki biznesu. Uczestnicy mają wyjść z tego spotkania naładowani pozytywną energią i pełni zapału do działania.

Podczas tegorocznej edycji projektu odbędzie się debata "Farmaceuta 2025 - perspektywa oczami studentów". Będzie do niej zaproszonych 10 studentów, w tym również przedstawicieli Wydziału Farmacji z Białegostoku. Moderatorem debaty będzie znana prezenterka telewizyjna Iwona Schymalla. Cel debaty to poznanie opinii młodego pokolenia o możliwych drogach rozwoju, zmianach i wyzwaniach, które czekają branżę farmacji w przyszłości.

Pierwsze potkanie w ramach "Recepty na sukces farmacji" odbędzie się w piątek (2.12) o godz. 17.00 w auli 1 na parterze UMB. Wciąż można się rejestrować na wydarzenie na stronie www.receptanasukceswfarmacji.pl, ale organizatorzy zapewniają, że osoby, które nie zdążą się tego zrobić, też będą mile widziane.

Następne spotkania odbędą się we Wrocławiu i w Warszawie.

Spotkanie recepta na sukces w farmacji

Monika Zysk
monika.zysk@bialystokonline.pl

1248 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39