Dom

Studenci pomogą urządzić mieszkanie. Można się zgłosić po poradę wnętrzarską

2022.12.16 08:16
Remontujesz łazienkę, odnawiasz przedpokój, albo przemalowujesz sypialnię? Młodzi architekci – studenci Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej podpowiedzą, jak zrobić to modnie i zgodnie z zasadami ergonomii.
Studenci pomogą urządzić mieszkanie. Można się zgłosić po poradę wnętrzarską
Fot: Pixabay

Ruszyła kolejna odsłona akcji ArchiHelp, w której studenci Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej zapraszają na bezpłatne porady dotyczące aranżacji wnętrz.

Zapisy chętnych na skorzystanie z konsultacji już trwają. Samo wydarzenie odbędzie się 17 grudnia na Wydziale Architektury (ul. Oskara Sosnowskiego 11 w Białymstoku, sala 55). Spotkania z młodymi architektami rozpoczną się o godz. 9.00 i potrwają do godz. 17.45 (z przerwą między godz. 14.00-16.00).

Podczas tegorocznej akcji ArchiHelp bezpłatnych porad udzielać będą:
- Katarzyna Perkowska – studentka kierunku architektura wnętrz na Wydziale Architektury Politechniki Białostockiej;
- Agata Sewostjanik – studentka 4. roku na kierunku architektura wnętrz na Wydziale Architektury Politechniki Białostockiej;
- inż. Tomasz Białobrzewski – absolwent kierunku automatyka i robotyka na Wydziale Mechanicznym Politechniki Białostockiej (poradnictwo w zakresie rozwiązań smart home).

Żeby skonsultować z nimi pomysły na aranżację swojego mieszkania, albo podyskutować nad projektem zaproponowanym przez dewelopera, wystarczy wejść na stronę archihelp.info, potem sprawdzić wolny termin i wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy.

- Darmowe konsultacje z naszymi studentami potrwają 45 minut. Dlatego warto się do nich wcześniej przygotować. Na początek wybieramy pomieszczenie, które chcemy omówić podczas rozmowy. Mile widziane są projekty tego pomieszczenia, a przede wszystkim informacje o jego wymiarach. Dobrze jest także zastanowić się nad stylem, kolorystyką, funkcjonalnością, które chcielibyśmy osiągnąć w danym wnętrzu. Taka informacja przekazana młodym architektom już na początku konsultacji sprawi, że rozmowa będzie efektywniejsza - przekazuje rzecznik prasowy PB.

Inicjatywę ArchiHelp wspiera Samorząd Studentów Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej oraz Podlaska Okręgowa Izba Architektów.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

816 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39