Styczniowy EastCamp, czyli kolejne spotkanie branży e-biznesu

2014.01.23 00:00
W środę (29.01) odbędzie się kolejne spotkanie branży internetowej - EastCamp. Wydarzenie odbywa się cyklicznie już od dwóch lat, gromadząc przedstawicieli białostockiego środowiska e-biznesu.
Styczniowy EastCamp, czyli kolejne spotkanie branży e-biznesu
Fot: shutterstock

Spotkania EastCamp skierowane są przede wszystkim do przedsiębiorców (właścicieli startupów, sklepów internetowych itd), pracowników agencji interaktywnych, a także studentów i wszystkich osób, które chciałyby dowiedzieć się czegoś więcej o najnowszych technologiach czy marketingu w sieci.

Na środową akcję zaplanowanych jest aż 5 prezentacji. Prelegenci opowiedzą m.in. o tym, dlaczego warto wspierać branżę e-commerce oraz jak kupujemy przez urządzanie mobilne.

Po wykładach i dyskusji tradycyjnie odbędzie się wymiana kontaktów biznesowych i pomysłów. Wszystko przy darmowej pizzy. W ciągu 2 lat istnienia eventu zostało zrealizowanych kilka projektów internetowych, ale także mobilnych i ecommercowych, które próbują swoich sił na rynku.

Spotkanie odbędzie się w środę (29.01) w Wyższej Szkole Ekonomicznej w Białymstoku. Udział jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na: www.eastcamp20.evenea.pl.

Więcej o: EastCamp

Małgorzata Cichocka
malgorzata.c@bialystokonline.pl
1462 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39