Superbohaterzy z Białegostoku. Warsztaty rodzinne Galerii Arsenał

2012.11.21 00:00
Artystki Anna Bargiel i Cecylia Malik w ramach warsztatów rodzinnych w Galerii Arsenał proponują odkrycie w sobie tajemnych mocy i przemianę w superbohatera.
Superbohaterzy z Białegostoku. Warsztaty rodzinne Galerii Arsenał
Fot: materiały Galerii Arsenał
Cecylia Malik - 365 drzew - akcja artystyczna

- Zamiast narzekać na złe czasy i marudzić wyruszmy zmieniać i ratować świat. W ten wyjątkowy dzień pokażemy swoje prawdziwe oblicza. Podczas warsztatów przemienimy się w superbohaterów. Chcemy, aby każda rodzina wymyśliła swoją super-specjalność i super-zdolności, a następnie opracowała swój znak – symbol, który za pomocą szablonu przeniesiemy na specjalny kostium, symbol-logotyp będzie też mógł pojawiać się w mieście jako znak,  że superbohater wykonał tam swoją tajną misję. Wspólnie przekształcimy się w klan superbohaterów tak jak w bajce „Iniemamocni"  lub uczestnicy „Wspólnej sprawy" Pawła Althamera – zachęcają artystki.

Podczas warsztatów uczestnicy porozmawiają także o swoich ulubionych superbohaterach, zastanowią się co chcielibyśmy zmienić lub o jakich tajemnych mocach marzą. Zakończeniem warsztatów będzie wspólny spacer i fotosesja w mieście. Będzie to pokaz umiejętnoci i superbohaterowy fashion show. Każdy superbohater na zakończenie będzie miał kostium, znak i swoje zdjęcie w akcji.

Zajęcia są skierowane do dzieci w wieku 6-12 lat wraz z rodzicami, rodzeństwem, dziadkami. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, uczestnictwo będzie możliwe tylko po wcześniejszej rejestracji mailowej pod adresem: j.bietkal@galeria-arsenal.pl oraz po otrzymaniu informacji zwrotnej. Warsztaty odbędą się w sobotę, 24 listopada. Początek o godz. 11.

O wydarzeniu: Warsztaty rodzinne w Galerii Arsenał

Magdalena Gorbacz
magda.g@bialystokonline.pl

1276 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39