Superniania i kreatywna zabawa. Kampania społeczna Akademii Nauki

2012.11.06 00:00
"Mądre Dziecko? Twoje Dziecko!" - pod takim hasłem Akademia Nauki w Białymstoku rozpoczyna realizację kampanii społecznej "Mądre dziecko”. W ramach akcji odbędą się wydarzenia dla dzieci, rodziców i nauczycieli w dniach 10–11 listopada.
Superniania i kreatywna zabawa. Kampania społeczna Akademii Nauki
Fot: materiały organizatora

Głównym celem akcji jest promocja filozofii uczenia się opartej na wierze w dziecko i jego możliwości. To "naturalna edukacja" sprawia, że nauka przestaje być przykrym obowiązkiem, a staje się twórczym i inspirującym doświadczeniem.

W ramach kampanii w sobotę, 10 listopada odbędzie się Akademia Rodzica. Poprowadzi ją Superniania, Dorota Zawdzka, która zdradzi jak być coachem dla swojego dziecka. Następnego dnia atrakcyjne popołudnie czeka na dzieciaki w Fikolandzie. Podczas Akademii Dziecka najmłodsi będą odkrywać świat i wszelkie prawa jakie nim rządzą za pomocą eksperymentów naukowych z różnych dziedzin życia: chemii, fizyki, matematyki, biologii.

Kampania jest skierowaną również do nauczycieli. Do końca grudnia zainteresowane szkoły będą mogły wziąć udział w warsztatach poświęconych stymulacji kreatywności w nauczaniu.

Szczegółowe informacje dotyczące zapisów są dostępne na stronie: Kampania społeczna "Mądre dziecko - Twoje dziecko!". BialystokOnline objął wydarzenie patronatem medialnym.

Przypominamy osobom zakwalifikowanym o odbiorze wejściówek - w dni powszednie w godz. 9.00-19.00, w sobotę w godz. 8.00-12.00. Wejście na imprezę jest możliwe tylko z zaproszeniem!

Magdalena Gorbacz
magda.g@bialystokonline.pl

1781 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39