Świąteczna zbiórka żywności i słodyczy Stowarzyszenia Droga

2022.11.21 12:13
Stowarzyszene Pomocy Rodzinie "Droga" jak co roku organizuje przedświąteczną akcję pomocową. Chętni mogą pomóc w przygotowaniu paczek dla osób ubogich i potrzebujących.
Świąteczna zbiórka żywności i słodyczy Stowarzyszenia Droga
Fot: pixabay.com

Stowarzyszenie Droga przez cały rok organizuje różnego rodzaju inicjatywy pomocowe. Teraz organizacja zachęca do udziału w akcji świątecznej, która odbywa się pod nazwą "Święta w Drodze”. Tym samym zachęca wszystkich do zbiórki żywności. Przygotowane przez ofiarodawców paczki w okresie świątecznym zostaną przekazane najuboższym.

Plakaty informujące o możliwości niesienia pomocy trafiły już do 28 szkół podstawowych. Do 15 grudnia przygotowane paczki można także przynosić do siedziby Stowarzyszenia Pomocy Rodzinie "Droga” przy ul. Proletariackiej 21.

Co powinno znaleźć się w paczce? Przede wszystkim żywność długoterminowa oraz słodycze, by chociaż trochę osłodzić świąteczny czas osobom ubogim, które zapewne rzadko mogą sobie na nie pozwolić. Stowarzyszenie prosi, by do paczek wkładać m.in. olej, ryż, kawę, herbatę, cukier, czekolady, lizaki i wiele innych produktów, które z pewnością będą ogromnym wsparciem dla osób w trudnej sytuacji finansowej.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1714 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39