Białystok Online

Aktualności

Świąteczne godziny pracy punktów personalizacji karty miejskiej

2012.12.24 00:00
Świąteczne godziny pracy punktów personalizacji karty miejskiej
Fot: ESD

Na okres świąteczno-noworoczny Białostocka Komunikacja Miejska wprowadza drobne zmiany w swojej pracy.

W Wigilię oba punkty personalizacji karty miejskiej - przy ul. Składowej 11 i Sienkiewicza 22 - pracują w godz. 7.00 - 15.00. W pierwszy i drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia będą nieczynne.

27 i 28 grudnia punkt przy ul. Składowej 11 będzie otwarty w godz. 7.00 - 15.00, a przy ul. Sienkiewicza 22 - 10.00 - 18.00. W Sylwestra punkt przy ul. Składowej 11 będzie otwarty w godz. 7.00 - 12.00, a przy ul. Sienkiewicza 22 - 10.00 - 15.00.

W Nowy Rok oba będą zamknięte, zaś od 2 stycznia Białostocka Komunikacja Miejska na stałe wprowadza ich nowe godziny otwarcia. Punkt personalizacji karty miejskiej przy ul. Składowej będzie pracował od 7.00 do 18.00, a przy ul. Sienkiewicza od 10.00 do 18.00.

Przypominamy również, że w Wigilię Bożego Narodzenia i w Sylwestra autobusy miejskie kursują według rozkładu sobotniego.

Ewelina Sadowska-Dubicka

Ewelina Sadowska-Dubicka

ewelina.s@bialystokonline.pl

Przeczytaj także
Popularne dzisiaj

Masz ciekawy temat?

Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?

Napisz do nas