Święta nie muszą być zimne! Udaj się w podróż do Hiszpanii i Wenezueli

2023.12.12 17:28
Zbliża się czas magicznych Świąt Bożego Narodzenia, a wraz z nimi muzyczne doświadczenie, które przeniesie uczestników w egzotyczną podróż do Hiszpanii i Wenezueli. Nie Teatr zaprasza na wspólne kolędowanie, opowieści z innych krajów oraz krótką lekcję hiszpańskiego.
Święta nie muszą być zimne! Udaj się w podróż do Hiszpanii i Wenezueli
Fot: Pixabay.com

Świąteczna muzyczna podróż do Hiszpanii i Wenezueli odbędzie się w niedzielę (17 grudnia) w Nie Teatrze.

Święta w rytmach Hiszpanii i Wenezueli

Wieczór z koncertem "Świąteczna Muzyczna Podróż" będzie nie tylko pełen znanych kolęd, ale także opowieści o świątecznych tradycjach z dwóch odległych zakątków świata - Hiszpanii i Wenezueli. Przewodnikami tej podróży będzie dwójka artystów: Eva z Wenezueli i Alvaro z Hiszpanii. Wenezuelskie kolędy tańczone w rytmie latynoskich melodii oraz huczne świętowanie Święta Trzech Króli w Hiszpanii – to tylko niektóre z elementów, o jakich będzie można się dowiedzieć podczas koncertu.

Alvaro Figuero Torralba z Logroño w Hiszpanii to aktor i śpiewak, absolwent szkoły aktorskiej w Valladolid, ale także nauczyciel i założyciel La NUBE. W Hiszpanii pracował jako aktor teatralny w spektaklach dramatycznych oraz lalkowych, jednak od 2011 roku jest związany z Warszawą, gdzie nie tylko prowadzi szkołę języka hiszpańskiego, ale również tworzy innowacyjne materiały edukacyjne, gry i piosenki dla dzieci, wykorzystując elementy zabawy, teatru i muzyki w procesie nauczania.

Eva Piłat z Caracas w Wenezueli to natomiast pianistka, akompaniatorka i muzykoterapeutka, która ukończyła szkołę muzyczną II stopnia w Wenezueli. Jest również absolwentką Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie i założycielką Evana Studio. Eva prowadzi również interaktywne muzyczne wydarzenia dla dzieci i dorosłych, będąc członkinią grupy "Muzyka Łączy".

Więcej informacji: Świąteczna muzyczna podróż do Hiszpanii i Wenezueli


Hasło dnia: Poczuj ducha świąt!

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1455 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39