Święta Wielkanocne zdrowo i ze smakiem – spotkanie online z Marzeną Żurek

2021.03.25 09:44
Wielkanoc już tuż tuż. Jakie potrawy wielkanocne przygotować, po których będziemy czuć się dobrze i lekko? Czy musimy rezygnować z tradycyjnego śniadania świątecznego? Spotkanie z Marzeną Żurek pozwoli znaleźć odpowiedź na te dylematy.
Święta Wielkanocne zdrowo i ze smakiem – spotkanie online z Marzeną Żurek
Fot: Grzegorz Chuczun
Koszyk wielkanocny

Spotkanie "Święta Wielkanocne zdrowo i ze smakiem" adresowane jest do wszystkich, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie, którym zależy na doskonałym samopoczuciu i dobrej sylwetce nie tylko podczas świąt. Marzena Żurek dokona analizy kalorycznej koszyczka wielkanocnego, przekaże przepisy na świąteczne, tradycyjne dania oraz udzieli cennych wskazówek dietetycznych.

Marzena Żurek jest doradcą i edukatorem żywieniowym, pedagogiem, specjalistą ds. psychodietetyki, dyplomowanym coachem zdrowia i żywienia oraz promotorką zdrowego stylu życia. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi i dziećmi. Specjalizuje się w trwałej zmianie nawyków żywieniowych. Głównym obszarem jej działalności jest praca z osobami, zmagającymi się z nadwagą i otyłością oraz chorobami metabolicznymi.

Uwielbia w prosty i ciekawy sposób dzielić się swoją wiedzą z innymi. Wielokrotnie pełniła rolę eksperta telewizyjnego i radiowego, propagując ideę zdrowego odżywiania. Jest autorką licznych artykułów publikowanych w prasie i w Internecie. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni i pisze. Poza książką "Dieta dorosłego człowieka", jest autorką książki dla dzieci pt. "Żywieniowe przygody Tobiego, kotka psotliwego", w której za pomocą zabawnych rymowanek zachęca najmłodszych do zdrowego odżywiania i wspólnego przygotowywania posiłków razem z rodzicami.

Spotkanie w formie on-line odbędzie się w poniedziałek (29.03), o godz. 17:00 na fanpage'u na Facebooku Książnicy Podlaskiej.

Anna Kulikowska
24@bialystokonline.pl

783 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39