"Świetlna stolica Polski". Podlaskie miasta mają szansę na wygraną

2018.01.07 16:02
Trwa plebiscyt na najpiękniej oświetlone miasto w Polsce. 16 województw walczy o nagrodę główną o wartości 40 tys. zł, czyli sprzęt AGD, który zostanie przekazany potrzebującym.
"Świetlna stolica Polski". Podlaskie miasta mają szansę na wygraną
Fot: UM Łomża

Od 8 do 15 stycznia będzie można głosować i pomóc wygrać swojemu miastu oraz jego potrzebującym mieszkańcom. Wszystko za sprawą ogólnopolskiej akcji "Świeć się z Energą".

W szranki stanęło 16 województw. Biorąc pod uwagę woj. podlaskie o wygraną - sprzęt AGD o wartości 40 tys. zł - walczą Białystok, Bielsk Podlaski, Łomża i Zambrów.

Głosy - codziennie na stronie internetowej przedsięwzięcia - może oddawać każdy. W ubiegłym roku "Świetlną stolicą Polski" został Zamość. Wysoką lokatę, bo 5. miejsce zajęła także reprezentantka naszego regionu - Łomża.

Poza tym warto wiedzieć, że równolegle prowadzony jest konkurs fotograficzny. Żeby wziąć w nim udział, trzeba do 15 stycznia przesłać - za pomoc formularza - zdjęcia własnego autorstwa przedstawiające klimat Świąt Bożego Narodzenia. Muszą one nawiązywać w swojej treści do jednej z kategorii, tj. "Moje Miasto", "Mój Dom", "Moi Bliscy", "Moja Iluminacja", "Moja Ulubiona Szopka".

Zwycięzców wyłoni głosowanie internautów, a także jury, które wskaże 31 laureatów. Do zdobycia są bony na zakup sprzętu fotograficznego.

Dorota Mariańska
dorota.marianska@bialystokonline.pl

1509 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39