Sylwester last minute. Gdzie przywitać Nowy Rok? [WIDEO]

2014.12.29 00:00
Impreza w lokalu czy domówka? A może sylwester w teatrze czy kinie? Nie macie jeszcze planów na sylwestrowy wieczór? Podpowiadamy, gdzie możecie go spędzić.
Sylwester last minute. Gdzie przywitać Nowy Rok? [WIDEO]
Fot: Grzegorz Chuczun
Wielu białostoczan z pewnością przywita Nowy Rok na Rynku Kościuszki

Bale sylwestrowe i imprezy w lokalu

To będzie pierwszy sylwester w angielskim stylu. Można go spędzić w pubie Sherlock Holmes przy Rynku Kościuszki. Lokal dysponuje parkietem do tańca.

Sprawdź: Sylwester w Sherlock Holmes

Jeżeli macie ochotę na sylwestrową podróż "W jedną noc dookoła świata", wybierzcie Restaurant & Bar Cristal. Lokal proponuje: zabawę do białego rana przy muzyce na żywo w wykonaniu zespołu For You, kulinarną podróż po najbardziej odległych zakątkach świata oraz live cooking.

Sprawdź: Sylwester w Restaurant & Bar Cristal

Na bal sylwestrowy z dobrą muzyką i wieloma atrakcjami zaprasza z kolei Santana. Oprócz energetycznej oprawy muzycznej, w programie także pokaz tańca towarzyskiego, pokaz fajerwerków, konkursy z nagrodami, a po północy - słodka niespodzianka.

Sprawdź: Bal sylwestrowy w Santanie

Więcej: Imprezy klubowe, taneczne

Sylwester w plenerze. Impreza na rynku

Tatiana Okupnik będzie gwiazdą tegorocznego sylwestra miejskiego. Jako support wystąpi grupa Klezmafour, białostoczan będą także rozgrzewać Roball & Koston. Zabawa rozpocznie się o godz. 22 na Rynku Kościuszki.Sprawdź: Sylwester miejski 2014

Sylwester w kinie

Możecie też spędzić sylwestra w kinie. W Heliosie w Atrium Biała do wyboru są dwa zestawy filmów. W zestawie pierwszym, na ekranach zobaczyć będzie można m.in. Amy Adams i Christoph Waltz w przedpremierowym pokazie filmu Tima Burtona - "Wielkie oczy". Polską propozycją jest "Pani z przedszkola". W zestawie drugim pojawi się niezawodny Keanu Reevs w roli Johna Wicka oraz również przedpremierowo Ewan McGregor w filmie "Son of a Gun".Sprawdź: Maraton sylwestrowy, Repertuar kin

Sylwester w Teatrze Dramatycznym

"Czego nie widać" to najpopularniejsza komedia brytyjskiego dramatopisarza Michaela Frayna. Autor wykorzystał znany od czasów Szekspira zabieg "teatru w teatrze", gdy rzeczywistość i fikcja tworzą splot zabawnych nieporozumień. W sylwestrowy wieczór na widzów czeka lampka szampana oraz specjalnie przygotowane niespodzianki.

Sprawdź: Sylwester w Teatrze Dramatycznym

Galowy koncert w sali Forum

Na koncert sylwestrowy zaprasza Białostocki Ośrodek Kultury. Program obfituje w najpiękniejsze arie operowe i operetkowe (J. Strauss, F. Lehar, W.A. Mozart) oraz muzykę rozrywkową (D. Roussos, D. Martin). W przerwie koncertu na wszystkich gości czeka poczęstunek z lampką szampana.

Sprawdź: Galowy koncert sylwestrowy w Forum

Sylwester za miastem

Jedną z propozycji jest bal sylwestrowy na Zamku w Tykocinie. Goście Nowy Rok przywitają w atmosferze staropolskiej tradycji, pośród huku salw zamkowych armat. Podczas wieczoru specjalne atrakcje, m.in. pokaz grup rekonstrukcji historycznych.

Sprawdź: Bal sylwestrowy na Zamku w Tykocinie

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

910 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39