Sylwester w Teatrze Dramatycznym. Przedpremierowy spektakl

2014.12.11 00:00
"Czego nie widać" - tak zatytułowane jest przedstawienie, które Teatr Dramatyczny proponuje na sylwestra. Nie zabraknie oczywiście lampki szampana i niespodzianek.
Sylwester w Teatrze Dramatycznym. Przedpremierowy spektakl

"Czego nie widać" to najpopularniejsza komedia brytyjskiego dramatopisarza Michaela Frayna. Została napisana w 1982 roku, a już w następnym roku miała swoją premierę na Broadway’u. Od tego czasu, przez trzydzieści lat bawi publiczność po obu stronach Oceanu Atlantyckiego. Oprócz licznych realizacji na Wyspach Brytyjskich i w Ameryce Północnej, ta wirtuozerska sztuka z powodzeniem wystawiana była od Madrytu po Melbourne, od Limy po Nowoszachtinsk.

Autor wykorzystał znany od czasów Szekspira zabieg "teatru w teatrze", gdy rzeczywistość i fikcja tworzą splot zabawnych nieporozumień. Dwa światy – sceniczny i zakulisowy, fikcyjny i rzeczywisty, dla każdego z bohaterów splatają się w jeden wielki kłębek, doprowadzając akcję do szczytów groteski i absurdu.

Pokazy przedpremierowe zaplanowano 27 i 28 grudnia. Jednak widzowie mogą obejrzeć spektakl także w sylwestra o godz. 20. Na widzów czeka lampka szampana oraz specjalnie przygotowane na tę okazję niespodzianki. Portal BiałystokOnline patronuje wydarzeniu.

Więcej: Sylwester w Teatrze Dramatycznym

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1335 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39