Szanuj szafę - trzecia edycja wyprzedaży szaf białostoczanek

2021.11.19 11:09
"Szanuj szafę - i daj ubraniom drugie życie" to trzecia już edycja wyprzedaży szaf białostoczanek. Odbędzie się w najbliższą sobotę (20.11). Akcję organizuje Era Nowych Kobiet Podlasie.
Szanuj szafę - trzecia edycja wyprzedaży szaf białostoczanek
Fot: Pixabay.com/Zdjęcie ilustracyjne

W sobotę (20.11) między 11:00 a 14:00 w restauracji Camelot w centrum Białegostoku kilkadziesiąt kobiet wystawi na sprzedaż swoje ubrania.

Jak pokazuje raport Accenture "Czy ekologia jest w modzie", w Polsce jedynie nieco ponad połowa ubrań jest noszona regularnie, a generacja Z oraz osoby wydające na odzież najwięcej częściej kupują ubrania ze względu na nowe trendy i styl. Akcja Ery Nowych Kobiet, choć lokalna, ma promować ekologiczną modę.

– Wyprzedajemy ubrania kobiece i dziecięce, zimowe i sylwestrowe. Mamy jeszcze kilka miejsc, jeśli któraś z pań zdecyduje się spontanicznie w piątek, prosimy o kontakt – podkreśla Anna Narel, organizatorka akcji, liderka Ery Nowych Kobiet.

Wstęp dla osób kupujących jest bezpłatny, rezerwacja i opłata obowiązuje sprzedających. Anna Narel wyjaśnia, że pieniądze będą przeznaczone na wynajem sali, a cała nadwyżka – na akcję charytatywną O!Piernicz Raka. Za pieniądze że sprzedaży świątecznych ciastek, dzieci oczekujące na przeszczepy otrzymają szpitalne wyprawki.

Kontakt: eranowychkobietbialystok@gmail.com

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

1871 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39