Szukasz pracy? Osoba na to stanowisko jest pilnie poszukiwana

2024.03.19 06:59
Zespół Hajnówki Centralnej – Stacji Kultury poszukuje osoby na stanowisko menadżera Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Wertep oraz A3Teatru. CV wraz z listem motywacyjnym należy przesyłać do 31 marca 2024 roku.
Szukasz pracy? Osoba na to stanowisko jest pilnie poszukiwana
Fot: Materiał prasowy

Osoba, która podejmie pracę, zarówno online, jak i stacjonarnie, będzie miała zapewnione stałe wynagrodzenie w wymiarze pół etatu. Pracownikowi zapewnione będzie również zakwaterowanie w Stacji Kultury w Hajnówce. Praca ta zapewni doświadczenie w tworzeniu artystycznych partnerstw, organizacji widowni oraz pozyskiwaniu spektakli festiwalowych.

Festiwal Wertep zbliża się wielkimi krokami, w związku z czym praca powinna rozpocząć się niezwłocznie. Tradycyjnie festiwal ten odbywa się na przełomie lipca i sierpnia w okolicach Puszczy Białowieskiej i stanowi największą imprezą teatralną w tym regionie. Organizatorzy pilnie potrzebują skontaktować się z zespołami artystycznymi, wysłać powiadomienia oraz zorganizować logistykę tego przedsięwzięcia. Wszystko to będzie realizowane w ścisłej współpracy z doświadczoną współorganizatorką festiwalu, Agatą Rychcik-Skibińską.

Drugim kluczowym elementem dla przyszłego menadżera będzie również współpraca z A3Teatrem Darka Skibińskiego. Zadaniem będzie organizacja występów teatru zarówno w kraju, jak i za granicą, nawiązywanie partnerstw oraz kontaktów sponsorskich.

Hajnówka Centralna – Stacja Kultury to rozwijająca się instytucja, której działalność obejmuje szeroki wachlarz inicjatyw jak teatr, międzynarodowy wolontariat artystyczny oraz różnorodne działania artystyczne dedykowane lokalnej społeczności.

Zainteresowani proszeni są do kontaktu z zespołem Hajnówki Centralnej – Stacji Kultury. W drodze rekrutacyjnej niezbędne będzie CV oraz list motywacyjny. Mile widziane będzie udokumentowane doświadczenie organizacyjne oraz znajomość języka angielskiego. Zgłoszenia należy przesyłać do 31 marca 2024 roku.

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl
968 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39