T-Mobile Ekstraklasa: Jagiellonia przetestuje dziesięciu piłkarzy

2012.11.23 00:00
W przyszłym tygodniu Jagiellonia rozpocznie testowanie zawodników. W Białymstoku pojawi się dziesięciu piłkarzy. W pierwszej drużynie sprawdzany będzie Gruzin Irakli Kobalia (Baia Zugdidi). Pozostałych dziewięciu testowanych będzie pod kątem występów w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy.
T-Mobile Ekstraklasa: Jagiellonia przetestuje dziesięciu piłkarzy

Irakli Kobalia gra na pozycji napastnika. 20-letni zawodnik wystąpił w tym sezonie w 12. meczach i strzelił w nich 5. bramek. Gruzin zadebiutował w seniorskiej reprezentacji. W towarzyskim meczu przeciwko Egiptowi pojawił się na boisku w 69. minucie.

Pozostałych dziewięciu piłkarzy testowanych będzie pod kątem drużyny występującej w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy. Sprawdzani przez Jagiellonię będą: Jewhen Radionow (napastnik Ursusa Warszawa), Bartosz Biel (pomocnik Tura Turek), Jakub Bojas (napastnik Lecha Rypin), Marcin Byszewski (pomocnik Radomiaka Radom), Michał Prażuch (napastnik UKS Łady), Łukasz Staroń (napastnik Tura Turek), Tomasz Kowalski (pomocnik Tura Turek), Łukasz Spławski (pomocnik Nielby Wągrowiec) i Adam Pomian (pomocnik Wigier Suwałki).

Drużyna Młodej Jagiellonii, w której wystąpią testowani zawodnicy zmierzy się w środę, 28 listopada, w meczu kontrolnym ze swoimi rówieśnikami z Niemana Grodno.

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl

942 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39