T-Mobile Ekstraklasa: Kadra Jagiellonii na zgrupowanie w Turcji

2013.01.30 00:00
Dziś około godziny 10.00 piłkarze Jagiellonii Białystok udali się autokarem w drogę do Turcji. W Side żółto-czerwoni powinni zameldować się około 23.00.
T-Mobile Ekstraklasa: Kadra Jagiellonii na zgrupowanie w Turcji

Na godzinę 15.00 mają zaplanowany lot do Stambułu. Stamtąd, również drogą powietrzną, udadzą się do Antalyi. Na koniec żółto-czerwonym zostanie do przemierzenia jeszcze około 100 kilometrów i tuż po 23.00 zameldują się w hotelu Grand Aqua w tureckim Side-Colakli.

Kontrakt z klubem podpisał kolejny zawodnik. Dani Quintana parafował dziś roczną umowę (ważną do 31.12.2013r.), która może zostać przedłużona o kolejne dwa lata.

Hiszpan występuje na pozycji ofensywnego pomocnika lub lewego skrzydłowego. Ostatnio reprezentował barwy hiszpańskiego trzecioligowca - Gimnàstic de Tarragona. W rundzie jesiennej wystąpił w 19 meczach ligowych i zdobył w nich dwie bramki.

Kadra zawodników na zgrupowanie w Turcji:

Bramkarze:
Łukasz Skowron, Kamil Kudera, Jakub Słowik (dołączy po zgrupowaniu kadry).

Obrońcy: Filip Modelski, Ugochukwu Ukah, Tomasz Porębski, Michał Pazdan, Michał Pawlik, Alexis Norambuena, Luka Pejović, Lubos Hanzel.

Pomocnicy: Maciej Gajos, Nika Dzalamidze, Tomasz Bandrowski, Rafał Grzyb, Adam Dźwigała, Dawid Plizga, Paweł Tarnowski, Tomasz Kupisz (dołączy po zgrupowaniu kadry), Tomasz Kowalski, Romullo Da Silva Cardoso, Daniel Quintana Sosa „Dani”.

Napastnicy: Tomasz Frankowski, Michał Fidziukiewicz, Euzebiusz Smolarek.

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl

887 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39