T-Mobile Ekstraklasa: W sobotę kolejny sparing, były piłkarz Lecha zagra w Jagiellonii?

2013.01.17 00:00
Jagiellonia Białystok przebywa na zgrupowaniu na Litwie. Żółto-czerwoni maja za sobą pierwszy mecz kontrolny, w którym zremisowali z mistrzem Łotwy - FK Daugava Daugavpils 2:2 (1:1). W sobotę czeka ich kolejny pojedynek z Suduvą Mariampol.
T-Mobile Ekstraklasa: W sobotę kolejny sparing, były piłkarz Lecha zagra w Jagiellonii?
Fot: bulgarska.pl
Jakub Wilk zagra w Jagiellonii Białystok?

W środowym meczu trenerzy przyglądali się testowanym zawodnikom. Koreańczyk - Min Kyun Kim i Tomasz Kowalski wypadli pozytywnie. Zwłaszcza piłkarz z Azji, który przejawia predyspozycje do gry kombinacyjnej. Debiut w barwach Jagiellonii zaliczył Lubos Hanzel. Słowak już przed wyjazdem na obóz podpisał kontrakt z klubem z Białegostoku.

W meczu nie wystąpił Emil Gajko. Młody piłkarz zmaga się z urazem. Wczoraj w Mariampolu nie pojawił się jeszcze awizowany wcześniej Hiszpan Dani Quintana. W niedzielę przyjechać ma Brazylijczyk Da Silva Cardoso Romullo.

W mediach pojawiła się informacja, że Jagiellonię wzmocnić może Jakub Wilk. Piłkarz dziś rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z Lechem Poznań. Na ile okaże się to prawdą? Przekonamy się w najbliższym czasie.

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl

1253 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39