Tą komedię wyreżyserowała Krystyna Janda. U nas możecie wygrać zaproszenia [KONKURS]

2016.04.03 09:18
Rafał Rutkowski, Artur Barciś i Stefan Friedmann - m.in. tych znanych aktorów będzie można zobaczyć w spektaklu "Mayday". Słynna komedia do obejrzenia w Białymstoku już 6 kwietnia.
Tą komedię wyreżyserowała Krystyna Janda. U nas możecie wygrać zaproszenia [KONKURS]
Fot: Karolina Wolf

"Mayday" to historia londyńskiego taksówkarza bigamisty, któremu przez lata udaje się bezkolizyjnie lawirować między dwiema kochającymi go żonami. Na skutek wypadku ulicznego jego tajemnica wychodzi na jaw, wywołując lawinę komplikacji. Bohater miota się, usiłując ukryć podwójne życie przed małżonkami, mediami i policją. Znakomity komizm sytuacji fabularnych i języka sprawia, że "Mayday" od wielu, wielu lat rozśmiesza publiczność na całym świecie.Jeśli zaczynasz swoją przygodę z teatrem, obejrzyj "Mayday". Jeśli tę przygodę chcesz skończyć, bo zażenował Cię poziom jednego z ostatnio obejrzanych spektakli, obejrzyj "Mayday". Tak właśnie jest z tą teatralną perełką. Trzeba zobaczyć niezależnie od okoliczności, płci czy wykształcenia. Spektakl w reżyserii Krystyny Jandy to prawdziwy majstersztyk. Farsa w najlepszym wydaniu i pełnej krasie.

W obsadzie znajdują się głośne nazwiska, m.in. Małgorzata Klara, Monika Fronczek, Rafał Rutkowski, Artur Barciś i Stefan Friedmann.

Komedię "Mayday" można obejrzeć w Białymstoku. W środę (6.04) zostanie zagrana w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Zaplanowano dwa spektakle - o godz. 17.15 i 20.30.

Portal BiałystokOnline patronuje wydarzeniu.

Mamy bilety: Konkurs

Szczegóły: "Mayday" - spektakl Krystyny Jandy

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1330 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39