POLECAMY
Znaleziono 2 wiadomości
Kultura i Rozrywka 2010.10.15 00:00
Dwójka białostockich fotografów Edyta Rembała i Łukasz Kosakowski odwiedziła miejsca opuszczone po czarnobylskiej katastrofie. Efekt ich podróży można podziwiać na wystawie w magazynie na Węglowej.
Kultura i Rozrywka 2010.10.13 00:00
Kilkadziesiąt zdjęć przedstawiających unikalny klimat opuszczonego miasta Prypeć oraz okolic sarkofagu reaktora nr 4 elektrowni atomowej w Czarnobylu. Wystawę "Czarnobyl w obiektywie" przygotowało dwoje członków Białostockiej Grupy Fotograficznej - Edyta Rembała i Łukasz Kosakowski. Wernisaż w czwartek, 14 października w powojskowym magazynie na Węglowej.
Aktualności 16:00
Nauka 16:00
Kultura i Rozrywka 15:00
Aktualności 14:00
Dom 13:40
Aktualności 13:21
Aktualności 13:16
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji