POLECAMY
Znaleziono 1 wiadomość
Aktualności 2025.01.02 11:48
W Nowy Rok o godzinie 00:47 w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku na świat przyszedł Mikołaj – pierwszy mieszkaniec miasta urodzony w 2025 roku. Natomiast o godzinie 00:14 w Szpitalu Ogólnym w Wysokiem Mazowieckiem na świecie pojawiła się Aurelia – pierwsza Podlasianka.
Aktualności 14:00
Dom 13:40
Aktualności 13:21
Aktualności 13:16
Aktualności 13:00
Sport 13:00
Aktualności 12:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji