Tajemnicza lokalizacja jest już znana - specjalny sound system gotowy

2018.05.29 14:51
Ekipa Up To Date Festival przedstawia specjalnie przygotowany sound system. Będzie można go usłyszeć w Forteca Paintball Białystok przy ul. Przędzalnianej 8 na Fastach już w piątek.
Tajemnicza lokalizacja jest już znana - specjalny sound system gotowy
Fot: Przemysław Sejwa

Up To Date Festival nieprzerwanie od blisko dekady w naturalny sposób buduje zainteresowanie muzyką i kulturą w sposób daleki od oficjalnie przyjętego nurtu. Organizatorzy imprezy postanowili też stworzyć własny sound system.

- Tęsknota za tym, wokół czego zbierano się w latach 90. minionego stulecia, doprowadziła nas do miejsca, w którym przestajemy obrażać się na rzeczywistość i zmierzamy w kierunku, który uważamy za istotny i wartościowy. Nie narzekamy na stan rzeczy, lecz działamy. Tworzymy coś, co wypełni zarówno miejscówki, jak i serca. Zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy jedyny w swoim rodzaju sound system, który, naszym zdaniem, da nam wszystkim możliwość powrotu do idei, które kiedyś nas porwały - przekonuje Jędrzej Dondziło, dyrektor artystyczny Up To Date Festival.

Pozdro Techno Sound System można będzie podziwiać podczas piątkowej (1.06) imprezy. Wystąpią: REKA (Tresor.Berlin), Michal Jablonski hybrid set (SK_eleven/Animal Farm/New Rhythmic), JON (Black Wave/minimal.lt) i Dtekk (Up To Date Festival).

Impreza rozpocznie się o godz. 22.00.

Szczegóły: Pozdro Techno Sound System

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1619 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39