Taneczne zakończenie wakacji. Potańcówka pod parasolami

2021.08.13 15:40
Koniec wakacji? Ten czas na pewno umili mieszkańcom Białegostoku potańcówka, jaka szykuje się na ulicy Kilińskiego. To tu, pod kolorowymi parasolami będzie można potańczyć 29 sierpnia.
Taneczne zakończenie wakacji. Potańcówka pod parasolami
Fot: Adrianna Zawadzka
Potańcówka podczas Dni Miasta Białegostoku

Ulica Kilińskiego zamieni się w prawdziwą salę taneczną. Miasto Białystok zaprasza mieszkańców do wspólnego pożegnania wakacji.

To właśnie ulica Kilińskiego będzie rozbrzmiewać muzyką graną na żywo.

Zostanie zorganizowana miejska potańcówka. Taneczna zabawa rozpocznie się w niedzielę (29.08), o godz. 18:00 i potrwa do godz. 21:30. Wystąpi Live Orkiestra. W repertuarze znajdą się piosenki popowe, rockowe, ale także te z dwudziestolecia międzywojennego.

– Potańcówki na powietrzu cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców. Dlatego też postanowiliśmy zorganizować kolejną, tym razem na pożegnanie lata. W ostatnią niedzielę sierpnia zapraszam do wspólnej zabawy mieszkańców i turystów odwiedzających nasze miasto – powiedział prezydent Tadeusz Truskolaski.

Poprzednia potańcówka odbyła się 27 czerwca w Ogrodzie Branickich, w ramach Dni Miasta Białegostoku. Na parkiecie bawili się młodsi i starsi białostoczanie.

Czytaj także: Potańcówka miejska przyciągnęła tłumy.

Obecnie ulicę Kilińskiego zdobi instalacja składająca się z 450 kolorowych parasolek na specjalnie przygotowanych konstrukcjach, która wieczorami jest efektownie podświetlana. Letnia dekoracja ulicy Kilińskiego będzie cieszyć białostoczan i turystów do końca wakacji.

Pisaliśmy: "Umbrella sky" już jest! Na ul. Kilińskiego wieszają parasolki.

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl
1301 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39