POLECAMY
Wspólny taniec, muzyka na żywo i letnia atmosfera – tak Białystok rozpocznie wakacje. W niedzielę (28 czerwca) na ulicy Jana Kilińskiego odbędzie się pierwsza w tym roku miejska potańcówka, która zainauguruje cykl letnich spotkań pod gołym niebem.
Wydarzenie rozpocznie się punktualnie o godzinie 18:00 i potrwa do 21:00. Na uczestników czeka spora dawka ruchu oraz muzyka na żywo. O odpowiednią oprawę muzyczną i wakacyjny klimat zadba zaproszony na tę okazję zespół RAYA. Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców oraz turystów do wspólnej zabawy w samym centrum miasta. Do wzięcia udziału w inauguracji sezonu zachęca również prezydent Białegostoku: – Wakacje to czas odpoczynku, spotkań i wspólnego spędzania czasu. Chcemy, aby mieszkańcy mogli rozpocząć lato w radosnej atmosferze, bawiąc się razem w samym sercu Białegostoku. Zapraszam wszystkich do wspólnego tańca na ulicy Kilińskiego – mówi prezydent Tadeusz Truskolaski. Warto przypomnieć, że ulica Jana Kilińskiego zyskała nową, letnią oprawę wizualną. Przestrzeń została udekorowana specjalną instalacją składającą się z 11 żurawi, które umieszczono na przygotowanych konstrukcjach. Wieczorami ptaki są podświetlane. Ta wyjątkowa dekoracja pozostanie na miejscu i będzie dostępna dla odwiedzających aż do końca wakacji. Wstęp na niedzielną potańcówkę jest całkowicie bezpłatny i wolny dla każdego.
Diana Rusiłowicz
24@bialystokonline.pl
Aktualności 16:00
Nauka 16:00
Kultura i Rozrywka 15:00
Aktualności 14:00
Dom 13:40
Aktualności 13:21
Aktualności 13:16
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji