Taras widokowy na dachu OiFP ponownie otwarty!

2024.06.01 06:06
Opera i Filharmonia Podlaska ponownie otwiera taras widokowy na dachu. Tylko na czas letni.
Taras widokowy na dachu OiFP ponownie otwarty!
Fot: Michal Heller/OIFP

W wakacje taras widokowy na dachu Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku będzie dostępny dla odwiedzających w soboty i niedziele, do końca sierpnia. Jest to doskonała okazja nie tylko do spędzenia wolnego czasu. Taras umożliwia również podziwianie panoramy naszego miasta w całej okazałości. Aby dostać się na najwyższy punkt widokowy opery, należy skorzystać ze schodów od strony cerkwi pw. św. Marii Magdaleny.

Bilety w cenie 15 zł są dostępne na stanowisku przy kasach biletowych w foyer OiFP, do którego można dostać się głównym wejściem. Dzieci do 13. roku życia mogą wejść na taras widokowy bezpłatnie, po okazaniu legitymacji szkolnej i pobraniu darmowego biletu na stanowisku przy kasach. Dzieci do 13. roku życia muszą być na tarasie widokowym pod opieką osoby dorosłej.

W czerwcowe weekendy taras widokowy na dachu OiFP będzie otwarty od 12:00 do 20:00. Bilety w tym okresie będzie można kupić i odebrać do godziny 19:00. W lipcu i sierpniu taras widokowy będzie dostępny nieco dłużej, od godz. 12:00 do 21:00, z możliwością zakupu i odbioru biletów do godz. 20:30. 1 czerwca, z okazji Dnia Dziecka, wejście na taras widokowy będzie całkowicie bezpłatny.

Należy pamiętać, że w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych, takich jak deszcz czy silny wiatr, wejście na taras widokowy nie będzie niemożliwy.

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1121 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39