Targi Ślubne - duże wydarzenie już nie tylko w Białymstoku

2019.11.15 13:48
Wszystko potrzebne do organizacji jednego z najważniejszych i najpiękniejszych dni w życiu będzie można zobaczyć podczas Targów Ślubnych w Łomży. Warto tam być!
Targi Ślubne - duże wydarzenie już nie tylko w Białymstoku
Fot: pixabay.com

W najbliższy weekend (16-17.11) w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 9 w Łomży odbędą się Targi Ślubne. To największe w tej części regionu wydarzenie, którego celem jest skupienie całej branży ślubnej i weselnej w jednym miejscu, aby umożliwić przyszłym parom młodym poznanie kompleksowej oferty w jeden weekend.

- Bardzo nam zależało, aby oferta targów była jak najbardziej kompleksowa. Chcieliśmy, aby młode pary, które zwykle poświęcają długie miesiące na szukanie i rozmowy z dostawcami usług, mogły spotkać ich wszystkich w jednym miejscu, poznać ofertę i zadać pytania. Po kilku miesiącach pracy możemy z satysfakcją stwierdzić, że nasz cel został osiągnięty. Odwiedzający znajdą na targach wszystkie firmy zaangażowane do organizacji ślubów i wesel. Będzie dużo firm zajmujących się dekoracjami, zaproszeniami, będą zespoły muzyczne i DJ'e, torty i moda ślubna, kwiaty, makijażystki, fryzjerki i kosmetyczki. Będzie też moda ślubna, atrakcje weselne i różnego rodzaju auta do ślubu – mówią organizatorzy Targów Ślubnych w Łomży.

Na odwiedzających, poza wystawcami, czekają również pokazy mody ślubnej, fryzur i makijaży, nowości oraz inspiracje, będą też promocje oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, jak np. egzotyczne wczasy dla dwojga, romantyczny weekend, telewizor 4K, 50 cali, obrączki i garnitur ślubny, przejazd autem do ślubu oraz wiele innych.

Ciekawą inicjatywą jest także kiermasz sukni ślubnych.

- Mamy bardzo dużo byłych panien młodych, które chcą sprzedać swoje suknie ślubne. Na targach będzie możliwość obejrzenia ich oraz przymierzenia – dodają organizatorzy.

W programie zapowiedziano też liczne niespodzianki.

Sprawdź: Targi Ślubne Łomża

Ewa Reducha-Wiśniewolska
ewa.r@bialystokonline.pl

1714 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39