Teatr Dramatyczny przygotował wiosenną promocję

2023.04.17 14:37
Tylko we wtorek (18.04) będzie możliwość zakupienia biletów w promocyjnej cenie na spektakl "Inwazja" w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku.
Teatr Dramatyczny przygotował wiosenną promocję
Fot: Bartek Warzecha

"Inwazja" opowiada historię dwóch ukraińskich uchodźczyń, które znajdują tymczasowy dom w Polsce.

Wygodne łóżka, osobiste półki w lodówce, lampka nocna – wszystko dla wygody i komfortu. Gdziekolwiek jesteśmy, czujemy się jak w domu, jak na wojnie. Wojna nie pozwala odejść, nie daje wytchnienia, odbiera złudzenia, spotyka na każdym progu jakiegokolwiek chwilowo pokojowego kraju. Wojna przypływa i odpływa, przekracza granice, progi, wysycha między palcami i kształtuje wszystkie marzenia o przyszłości w pulsujący pomnik czegoś, co już nigdy się nie powtórzy.

Premiera "Inwazji" w reżyserii Tamary Trunovej odbyła się 3 grudnia 2022 r. Przedstawienie zostało zrealizowane w ramach projektu "Kierunek Ukraina".

– Spektakl bierze udział w 29. Ogólnopolskim Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej, dlatego zachęcam do obejrzenia "Inwazji" i skorzystania z promocyjnej oferty – mówi Piotr Półtorak, dyrektor Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku.

To wyjątkowe przedstawienie zostanie zagrane już 21 kwietnia o godz. 19:00 oraz 22 i 23 kwietnia o 16:00 w Uniwersyteckim Centrum Kultury (ul. K. Ciołkowskiego 1N).

Promocyjne bilety w cenie 40 zł dostępne będą w najbliższy wtorek (18.04) w sprzedaży online oraz w kasie biletowej.

REPERTUAR Teatru Dramatycznego - kwiecień

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

476 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39