Teatr Dramatyczny zaprasza mieszkańców na casting do spektaklu "Śmierć komiwojażera"

2013.03.16 00:00
Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku zaprasza mieszkańców województwa podlaskiego na casting do spektaklu "Śmierć Komiwojażera" w reżyserii Iwo Vedrala.
Teatr Dramatyczny zaprasza mieszkańców na casting do spektaklu "Śmierć komiwojażera"
Fot: Anna Dycha
Casting do spektaklu "Śmierć komiwojażera" odbędzie się 19 marca

Teatr poszukuje trzech mężczyzn (jednego w wieku 45 – 55+ oraz dwóch w wieku 30 – 40 lat) oraz jednej kobiety w wieku 40 – 50 lat. Teatr zaprasza wszystkich chcących przeżyć teatralną przygodę.

Casting odbędzie się 19 marca o godz. 17:00 na Dużej Scenie Teatru Dramatycznego w Białymstoku, ul. Elektryczna 12.

"Śmierć komiwojażera" to tekst Arthura Millera. Główny bohater, Willy Loman dociera do smutnej konkluzji – 40 lat pracował oferując ludziom w najdalszych zakątkach świata fascynujące produkty nowoczesności – by doczekać chwili, gdy nikt nie chce nic od niego kupić. Zostaje wyrzucony z pracy, a przez lata zaszczepiana w synach potrzeba sukcesu, wyjątkowości i kontynuacji zmutowała i zrodziła fałszywe marzenia. Willy dokonując swoistej wyprzedaży pamięci próbuje w przeszłości znaleźć brakujący element, niewłaściwie przeprowadzoną transakcję, która da mu odpowiedź na przyczynę porażki jego i synów. Premiera spektaklu w Węgierce 20-21 kwietnia.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

549 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39