Ten film był kręcony na Podlasiu. Premierowy pokaz [WIDEO]

2016.12.11 08:32
"Go-Podlasie" to film ukazujący piękno Podlasia z perspektywy możliwości, jakie przestrzeń ta daje osobom aktywnym, poszukującym wyzwań, przygody, chcących realizować swoje pasje i rozwijać zainteresowania.
Ten film był kręcony na Podlasiu. Premierowy pokaz [WIDEO]
Fot: materiały dystrybutora

Autorami filmu "Go-Podlasie" - odpowiadają zarówno za reżyserię, jaki scenariusz - są Piotr Ejsmont, Szczepan Skibicki. Dzięki wykorzystaniu różnych technik filmowych oraz dynamicznych ujęć wyeksponowano te walory, które decydują o ponadregionalnej i ponadczasowej atrakcyjności Podlasia. Miejsca dla ludzi twórczych, z pomysłami, pełnych pasji i energii.Ujęcia były kręcone na terenie Puszczy Knyszyńskiej w pobliżu Supraśla i Królowego Mostu, są też kadry z Suwalszczyzny i doliny Biebrzy. Wyjątkowe widoki, z których słynie Podlasie, wzbogacono kadrami z ludźmi uprawiającymi sport. Pływanie, bieganie, jazda konna, rowerowe rajdy po leśnych ścieżkach, przeprawa przez bagna, a także jazda na nartach - takie dynamiczne obrazki stanowią dużą część filmu.

Niekomercyjny charakter projektu pozwolił na zbliżenie wielu społeczności uprawiających różne sporty. Udział w filmie wzięli bohaterowie prawdziwi, bez charakteryzacji, tu mieszkający i uzurpujący sobie prawo, by Podlasie nazywać wspólnym domem.

Premiera filmu odbędzie się w poniedziałek (12.12) o godz. 18.00 w kinie Helios Alfa Centrum.

Szczegóły: Premierowy pokaz filmu "Go-Podlasie" w Helios Alfa

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1354 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39