Terror na ławce w parku. Oryginalna promocja festiwalu Up To Date [WIDEO]

2013.09.03 00:00
Planty, raperzy na ławce i odpytujący ich osobnik w dresie. Pojawił się nowy film promocyjny Original Source Up To Date Festival.
Terror na ławce w parku. Oryginalna promocja festiwalu Up To Date [WIDEO]
Kadr z filmu

Wideo można oglądać w serwisie YouTube od dziś. Cinek, "maskotka" tegorocznej edycji festiwalu, wypytuje przestraszonych raperów o imprezę. A są to sami Małpa, Zeus i Bisz, artyści, którzy nagrali specjalny utwór "Wrócę tu", wspierający festiwal.

"Puścimy w net, że raperzy nas się boją" – w charakterystyczny sposób stwierdza Cinek. I odpytuje ekipę spotkaną na ławce. Raperzy z pokorą informują, że Up To Date Festival odbędzie się na Węglowej w dniach 20-21 września. Zapraszają na imprezę i zapewniają, że też przyjdą i zarapują.

Przekonajcie się, jak Cinek sieje terror w parku:Cinek to pararzeczywista postać, która promuje festiwal Original Source Up To Date. W pierwszym filmie miał podlewać kwiatki w mieszkaniu swojej ciotki, tymczasem zorganizował konkurs, w którym rozdawał karnety na festiwal. Trzeba było tylko odpowiedzieć na pytanie: "Beatka czy Tupac? Kto był pierwszy? Kto pierwszy nagrał znany motyw muzyczny?".

Więcej o oryginalnej promocji Up To Date Festival:

Cinek rozdaje wejściówki. Up To Date Festival promuje się oryginalnym filmikiem

Program imprezy: Original Source Up To Date

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1149 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39