Tłumy białostoczan na jarmarku. Stoiska można odwiedzić jeszcze w niedzielę [ZDJĘCIA]

2023.09.16 20:28
Plac przed Teatrem Dramatycznym jak zwykle wypełnił się mieszkańcami oraz przyjezdnymi. To już 16. edycja jarmarku. Dla zapominalskich mamy dobrą wiadomość - stoika będą otwarte także w niedzielę!
Tłumy białostoczan na jarmarku. Stoiska można odwiedzić jeszcze w niedzielę [ZDJĘCIA]
Fot: Wioleta Choińska

Kolejny wrześniowy weekend obfituje w ciekawe wydarzenia nie tylko w Białymstoku, ale i na całym Podlasiu. Jednym z nich jest Jarmark Ogrodniczy "Kresowy Ogród", który można odwiedzać w godz. 9.00-17.00. To niewątpliwie gratka dla fanów ogrodnictwa, zielonych balkonów, tarasów, dla działkowców. Wystawcy z regionu i z kraju oferują szeroką paletę roślin, kwiatów, krzewów, bylin, cebul kwiatowych, traw ozdobnych, sukulentów, kaktusów, iglaków i wielu, wielu innych. Chętnie też dzielą się swoją wiedzą w zakresie ich pielęgnacji.

Oczywiście impreza jest też świetną okazją do zaopatrzenia się w wyjątkowe rękodzieło. Są stoiska między innymi z wyrobami z drewna, wikliny, gliny, tkanin, z naturalnymi świecami i woskami. Nie zabrakło atrakcji dla dzieci (w postaci placu zabaw, balonów i zabawek) oraz tradycyjnych i nowych smaków (swojskich wędlin, regionalnego pieczywa, serów, pierogów, miodów, lodów, chałw, sękaczy oraz nalewek, piw rzemieślniczych i kraftowych).

Ewa Reducha-Wiśniewolska
ewa.reducha@bialystokonline.pl

1365 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39