To już pewne. Kądzior zamieni Suwałki na Kraków

2017.06.14 09:56
24-letni pomocnik Wigier Suwałki – Damian Kądzior – zostanie graczem Cracovii. Do sfinalizowania transferu pozostały już tylko formalności. Gwiazda podlaskiego zespołu z nowym pracodawcą podpisze 4-letni kontrakt.
To już pewne. Kądzior zamieni Suwałki na Kraków
Fot: Fanpage Wigry Suwałki

Damian Kądzior – piłkarz, który w minionym sezonie Nice I Ligi strzelił dla Wigier 14 goli i zanotował 15 asyst – będzie kolejnym letnim wzmocnieniem ekstraklasowej Cracovii. Choć urodzony w Białymstoku 24-latek nie złożył jeszcze na umowie podpisu, to włodarze klubu z Krakowa potwierdzają, że taka czynność jest już tylko kwestią czasu. Wszystkie szczegóły z piłkarzem i podlaską drużyną zostały ustalone i kontrakt – aż 4-letni – będzie sfinalizowany w poniedziałek (19.06) chwilę po przeprowadzeniu badań medycznych.

Mierzącym 173 cm Kądziorem interesowało się kilka klubów z najwyższej klasy rozgrywkowej, gdyż ten był nie tylko wyróżniającym się zawodnikiem zespołu z Suwałk, ale też całej Nice I Ligi. Ostatecznie skrzydłowy wybrał ofertę Pasów, a więc ekipy, która w zakończonym niedawno sezonie uplasowała się w Ekstraklasie na 14. miejscu, czyli pierwszym zapewniającym pozostanie w lidze.

Spekuluje się, że Wigry na tym transferze zarobią ok. 250 tys. euro.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1182 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39