To nowy cykl wydarzeń w Białymstoku. W centrum uwagi będą... studenci

2023.12.05 12:24
W najbliższym czasie na scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej odbędzie się pierwszy koncert w ramach nowego cyklu o nazwie "Studencka Scena Młodych". W ramach koncertu, na scenie zaprezentuje się kilkanaście młodych artystów.
To nowy cykl wydarzeń w Białymstoku. W centrum uwagi będą... studenci
Fot: Materiały organizatora

Pierwszy koncert w ramach cyklu "Studencka Scena Młodych" będzie prezentowany w czwartek (7 grudnia) w Operze i Filharmonii Podlaskiej.

Studencka Scena Młodych

Projekt "Studencka Scena Młodych" powstał we współpracy OiFP z Uniwersytetem Muzycznym Fryderyka Chopina Filią w Białymstoku Wydziałem Instrumentalno-Pedagogicznym, Edukacji Muzycznej i Wokalistyki. Jego założeniem jest organizacja raz w miesiącu koncertu, na którym studenci Uniwersytetu Muzycznego będą prezentować program artystyczny skierowany do wielbicieli muzyki.

Projekt ten nie tylko daje studentom szansę zaprezentowania swojego talentu, ale także stanowi okazję do zdobywania doświadczenia zawodowego i rozwijania swojego warsztatu artystycznego.

W ramach pierwszego koncertu na scenie swoje zdolności muzyczne zaprezentują: Gabriela Celińska-Mysław, Agata Krasucka, Michalina Piotrowicz, Agnieszka Zwolińska, Paweł Kalata, Przemysław Resztak i Adam Kondratowicz. Koncert prowadzić będzie Agnieszka Zwierko-Wiercioch.

Program wieczoru obejmie utwory takich mistrzów jak Fryderyk Chopin, Wolfgang Amadeus Mozart, Ian Clarke, Antonín Dvořák, czy też Robert Schumann.

Więcej informacji: Studencka Scena Młodych

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1063 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39