To pierwsze takie miejsce w Białymstoku. Poświęcone jest pupilom!

2024.03.02 10:03
W samym sercu Białegostoku swoje drzwi otworzą DELIkatesy dla psów. Pomysł na ten biznes narodził się z miłości do czworonogów. Miejsce obiecuje być czymś więcej niż tylko typowym sklepem zoologicznym.
To pierwsze takie miejsce w Białymstoku. Poświęcone jest pupilom!
Fot: Anna Kosakowska

Deli DogShop to sklep zoologiczny dla psów, który swoje korzenie ma w internecie. Właścicielka tego biznesu postanowiła, że nadszedł właściwy moment, aby rozszerzyć swoją działalność otwierając sklep stacjonarny w Białymstoku. Decyzja ta nie była przypadkowa, a wynikała z ogromnej miłości do czworonogów oraz z braku dostępnych miejsc tego typu w naszym regionie. Jak zapowiada właścicielka - nie jest to zwykły sklep zoologiczny, a coś zupełnie więcej.

- Jestem pewna, że wszyscy, którzy odwiedzą nasze DELIkatesy na pewno potwierdzą, że takiego Pieskowego sklepu w Białymstoku (a może i Polsce) nie ma. Zależało mi na tym, aby wśród codziennych obowiązków, do których należy również zajście do sklepu po karmę dla swojego psiego przyjaciela poczuć się inaczej, nie jak w zwykłym sklepie zoologicznym, który nie zachęca do odwiedzin. W wystroju postawiliśmy na piękne pastelowe kolory, które nawiązują do kolorystyki logo i sklepu internetowego. Codziennie klientów witać będą prezesi sklepu - buldożki francuskie Delicja i Wafelek - opowiada właścicielka Anna Kosakowska.

Produkty, które znajdą się w DELIkatesach, będą głównie nowościami na białostockim rynku. Właścicielka przyznaje, że podczas przeglądania ofert sklepów zoologicznych w naszym mieście nie natrafiła na podobny asortyment. Oferta będzie składać się z produktów najwyższej jakości, innowacyjnych zabawek oraz bezpiecznych akcesoriów dla zwierząt.

- Marki, które znajdą się w naszej ofercie są doskonale znane i kochane przez psiaki w świecie social mediów, ale dotychczas są słabo dostępne stacjonarnie. Przykładem mogą być akcesoria spacerowe wykonywane handmade przez firmę FransjaElegansja, która słynie z nietuzinkowych wzorów i świetnej jakości, czy też świece sojowe również wykonywane handmade przez firmę 101Buldogów, zapachami nawiązujące do psów m.in. psia łapka, biały buldog czy Psiampan - mówi właścicielka.

W DELIkatesach znajdzie się również cos dla właścicieli czworonogów. Klienci będą mieli okazję zakupić gotowe prezenty na różne okazje, takie jak święta, walentynki czy urodziny. W ofercie sklepu znajdą się również autorskie produkty, takie jak zapachowe zawieszki do auta z wizerunkiem psiaka czy też kubki termiczne dla Psich Mam. Dodatkową atrakcją na miejscu będzie specjalna ścianka do zdjęć dla pupili.

DELIkatesy będą mieścić się przy ul. Lipowej 17 w Białymstoku. Z okazji dnia otwarcia, które odbędzie się w niedzielę (3 marca) właściciele przygotowali specjalną degustację smakołyków dla czworonogów oraz lampkę Psiampana Piccolo dla właścicieli. Ponadto, tego dnia na miejscu dostępne będą rabaty na produkty.

Więcej informacji: Wielkie otwarcie DELIkatesów dla Psów w Białymstoku

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

997 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39