To pierwszy taki sklep w Białymstoku. Otwarcie już niebawem

2021.11.03 08:42
18 listopada w Białymstoku zostanie otwarty sklep Action. Dotychczas nie było w naszym mieście punktu tej marki.
To pierwszy taki sklep w Białymstoku. Otwarcie już niebawem
Fot: Atcion

18 listopada w Parku Handlowym przy ul. Wysockiego 67 zostanie otwarty nowy sklep - Action. Obiekt będzie miał ponad 900 m2. W sklepie na klientów codziennie będzie czekało 6 tys. rożnych produktów, z czego 2/3 stale się zmienia, a około 2 tys. z nich kosztuje poniżej 1 euro.

W sklepie dostępne będą zarówno marki premium, jak i własne, w 14 różnych kategoriach: sport, dekoracje, zrób to sam, biuro i hobby, pranie i sprzątanie, ogród i teren zewnętrzny, tekstylia, moda, zwierzęta, żywność i napoje, gry i czas wolny, wyposażenie domu i wnętrza, multimedia oraz higiena osobista.

"Dlaczego nasze ceny są tak niskie? Pracujemy zawsze ze świadomością kosztów i w możliwie jak najbardziej wydajny sposób. Kupujemy jednorazowo duże ilości towaru i dzięki temu płacimy za niego mniej. Nasze proste i przestronnie urządzone sklepy nie są usytuowane na drogich ulicach handlowych i nie korzystamy z drogich reklam" - informują przedstawiciele marki Action. Zapewniają jednak, że niskie ceny nie idą w parze z niską jakością. Na sklepowych półach można bowiem znaleźć wiele produktów z etykietami potwierdzającymi spełnianie kryteriów zrównoważonego rozwoju. Takimi jak FSC i PEFC dla produktów wytworzonych z drewna, UTZ dla czekolady i OEKO-TEX dla tekstyliów.

Lokal mieści się między sklepami KIK i Sinsay (wejście z zewnątrz). Zakupy będzie tu można robić od godz. 9.00 do 20.00.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1182 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39