To prawdziwy hit amerykańskiej sceny teatralnej. Kiedy premiera?

2024.03.08 11:43
Na scenie Centrum Kultury w Łomży już niebawem odbędzie się premierowy pokaz spektaklu "Ławeczka w słońcu". To komedia romantyczna o dwóch mężczyznach, którzy codziennie spotkają się na ławeczce w parku. Nieoczekiwanie do ich życia wkracza pełna energii Adrienne.
To prawdziwy hit amerykańskiej sceny teatralnej. Kiedy premiera?
Fot: Artex agencja artystyczna

Premierowy pokaz komedii romantycznej "Ławeczka w słońcu" odbędzie się w niedzielę (17 marca) w Centrum Kultury w Łomży.

Spektakl "Ławeczka w słońcu"

"Ławeczka w słońcu" to prawdziwy hit amerykańskiej sceny teatralnej autorstwa Rona Clarka. To komedia z happy endem, radosna opowieść o życiu i sposobach jego przeżywania.

Na ławeczce w uroczym parku regularnie zasiadają dwaj mężczyźni, którzy pomimo różnic, mają ze sobą wyjątkową więź. Harold, rozmemłany księgowy i Alfred, podstarzały łobuz kochający życie, spotykają się tam codziennie. Ich szorstkie relacje tworzą źródło komizmu i zabawnych sytuacji. Choć na pozór wszystko je dzieli, to łączy ich długoletnia przyjaźń.

Obaj marzą o odmianie swojego życia, czekając na jakiś promyk słońca, który przyniesie nowe możliwości. Pewnego dnia na ławeczce pojawia się Adrienne, pełna energii i pomysłów. Jej obecność wprowadza ożywczy powiew i burzy rutynę Harolda i Alfreda. Czy Adrienne zostanie z nimi na dłużej?

W rolach głównych występują Grażyna Barszczewska (Adrienne), Sylwester Maciejewski (Harold) i Wojciech Wysocki (Alfred).

Więcej informacji: Premierowa komedia romantyczna: "Ławeczka w słońcu"

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1582 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39