Tomasz Kupisz i Nika Dzalamidze zagrali w młodzieżowych reprezentacjach

2012.09.07 00:00
Tomasz Kupisz i Nika Dzalamidze zagrali w swoich reprezentacjach młodzieżowych. Kupisz rozegrał 57. minut w przegranym przez Polskę meczu eliminacyjnym do Młodzieżowych Mistrzostw Europy. Biało-czerwoni nie sprostali Rosji ulegając 1:4 (1:1) i tym samym stracili szanse na awans.
Fot: jagiellonia.net
Tomasz Kupisz (z lewej) zagrał przeciwko Rosji

Natomiast Nika Dzalamidze zdobył gola dla młodzieżowej reprezentacji Gruzji w wygranym 2:1 (1:1) spotkaniu z Estonią. Pomocnik Jagiellonii Białystok przebywał na boisku do 82. minuty, gdy zmienił go Tornike Mumladze.

Gruzja - Estonia 2:1 (1:1). Bramki: Nika Dzalamidze 28, Lasza Parunaszwili 83 - Albert Taar 35.

Rosja - Polska 4:1 (1:1). Bramki: Szota Bibiłow 22, Dienis Czeryszew 74, 90, Fiodor Smołow 88 - Artur Sobiech 7.