Tomasz Kupisz zostanie piłkarzem US Sassuolo Calcio?

2013.07.01 00:00
Wciąż nie ma wieści na temat transferu Tomasza Kupisza do Włoch. Zawodnikiem Jagiellonii Białystok interesował się beniaminek Serie A - US Sassuolo Calcio.
Tomasz Kupisz zostanie piłkarzem US Sassuolo Calcio?

Przypomnijmy, że Kupisz nie zagrał w sparingu z Niemanem Grodno. Następnie nie pojechał na zgrupowanie do Boszkowa. Klub z Białegostoku chciał w ten sposób uniknąć urazu swojego pomocnika przed ewentualnym transferem.

Być może US Sassuolo Calcio nie jest już zainteresowane piłkarzem Jagiellonii Białystok. Dziś beniaminek Serie A pozyskał z Palermo, na zasadzie współwłasności, reprezentanta Słowenii - Jasmina Kurticia. 24-letni pomocnik w ubiegłym sezonie rozegrał 31 meczów ligowych. Do Palermo przeszedł w 2011 roku z ND Gorica. To może oznaczać, że klub z Włoch znalazł już piłkarza, który ma wypełnić lukę w pomocy. Z kolei Sassuolo pozbyło się Gennaro Troianiello, który powędrował w przeciwnym kierunku. Dodatkowo nowym dyrektorem sportowym klubu został Giovanni Rossi, który może nie być zainteresowany pozyskaniem gracza Jagiellonii Białystok.

Dla klubu z Białegostoku to ostatni dzwonek, żeby sprzedać Tomasza Kupisza do innej drużyny. Kontrakt zawodnika z Jagiellonią obowiązuje jeszcze przez rok, ale już za sześć miesięcy piłkarz będzie mógł podpisać umowę z innym zespołem. Jeśli białostoczanie sprzedadzą Kupisza teraz, to mogą na nim zarobić spore pieniądze. W innym przypadku pomocnik będzie mógł odejść bez kwoty odstępnego.

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl

1143 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39