Tor Wschodzący Białystok. Co będzie się działo na obiekcie w ostatnich dniach roku?

2020.12.16 10:58
Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji, który to zarządza Torem Wschodzący Białystok, przygotował na końcówkę roku kilka atrakcji. Na mieszczącej się przy ul. Ciołkowskiego motoarenie zorganizowane zostanie m.in. wydarzenie "Odwiedź swój tor".
Tor Wschodzący Białystok. Co będzie się działo na obiekcie w ostatnich dniach roku?
Fot: BOSiR

Niskie temperatury oraz odrobina śniegu i lodu to doskonałe warunki do tego, by poćwiczyć jazdę samochodem w zimowym klimacie. Warto robić to jednak w sposób bezpieczny, a więc w miejscu odpowiednio do tego typu zachowań przystosowanym. Czyli np. na Torze Wschodzący Białystok, który stworzony został m.in. właśnie po to, by podnosić swoje umiejętności prowadzenia pojazdu.

Aktualnie na obiekcie organizowane są swobodne jazdy samochodowe. Najbliższy taki trening odbędzie się w czwartek (17.12) w godz. 14.00-15.00. Zapisy na inne terminy przyjmowane są mailowo oraz telefonicznie. Co warto zaznaczyć, z toru mogą korzystać także te osoby, które dopiero planują uzyskać uprawnienia kierowcy. Prawo jazdy, ze względu na szkoleniowy charakter motoareny, nie jest wymagane.

Jeżeli ktoś planuje odwiedzić Tor Wschodzący Białystok po raz pierwszy, warto zrobić to w sobotę (19.12). Tego dnia dojdzie do skutku wydarzenie zatytułowane "Odwiedź swój tor", a to oznacza, że 10-minutowe jazdy samochodowe będą dostępne za jedyne 10 zł. Jazdy rozpoczną się o godz. 10.00, a zakończą o godz. 14.00.

Obiekt można ponadto wynająć na wyłączność. Pasjonaci motoryzacji i motosportu, dealerzy motoryzacyjni, grupy organizujące zawody i treningi mogą przeprowadzić swoje wydarzenia przy ul. Ciołkowskiego ze zniżką sięgającą 50%, bo do końca roku trwa zimowa promocja.

Wizytę na białostockim torze da się także przekazać w prezencie, np. świątecznym. W ofercie należącego do BOSiR-u obiektu są bowiem specjalne vouchery podarunkowe.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1155 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39