Tor Wschodzący Białystok ma już 2 lata

2019.11.14 10:17
W najbliższą niedzielę (17.11) na Torze Wschodzący Białystok będzie miał miejsce dzień otwarty. Impreza o nazwie "Odwiedź swój tor urodzinowo" zostanie przeprowadzona z okazji upłynięcia 2 lat od otwarcia obiektu.
Tor Wschodzący Białystok ma już 2 lata
Fot: Grzegorz Chuczun

Najmłodszy obiekt Białostockiego Ośrodka Sportu i Rekreacji wcale już taki młody nie jest. Od hucznego otwarcia sportowej areny z nawierzchnię asfaltową o długości ok. 930 m i szerokości 10-12 m minęły bowiem 2 lata. W niedzielę zorganizowane zostaną urodziny toru, a jak wiadomo, tego typu impreza bez atrakcji odbyć się po prostu nie może.

Głównym ukłonem w stronę tych osób, które zdecydują się zawitać na obiekt mieszczącym się przy ul. Ciołkowskiego, będą jazdy samochodowe w promocyjnej cenie wynoszącej 10 zł. Planowane są 10-minutowe sesje w grupach po maksymalnie 5 aut. Kierowcy, którzy już przejadą się po torze, otrzymają możliwość powtórzenia jazdy, ale jest to uzależnione od liczby następnych osób oczekujących na swoją kolejkę.

Goście wydarzenia "Odwiedź swój tor urodzinowo" będą mogli ponadto liczyć na gorące napoje w postaci kawy i herbaty. Pierwsi odwiedzający nagrodzeni zostaną dodatkowo specjalnymi upominkami.

Istotną informacją jest to, że przed przyjazdem na obiekt należy wydrukować i podpisać oświadczenie dostępne na stronie internetowej BOSiR-u w zakładce "Tor Wschodzący Białystok". Bez tego dokumentu wjazd na nitkę obiektu będzie niemożliwy.

Początek urodzinowej imprezy zaplanowano na niedzielę na godz. 11.00.

Więcej informacji: II urodziny Toru Wschodzący Białystok

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl
1528 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39